Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно укласти волосся

Як правильно укласти волосся

Додано: 10.10.14
Як правильно укласти волосся


[b] Зачіска [/b] - це один з головних чинників нашого зовнішнього вигляду. Красиві, блискучі, здорові і красиво укладене волосся завжди виглядають привабливо.
Для правильного укладання волосся використовуються кілька пристосувань. Це фен, фен у вигляді щітки, термобігуді, распрямители або праски, плойки або щипці для завивки. Також тут не обійтися і без спеціальних інструментів: великий і круглої щіток, звичайною гребінця, дзеркала, шпильок, затисків і електрощипців. Завдяки всьому цьому можна робити укладку в домашніх умовах. Головне, правильно підібрати гребінець .
Щоб укласти волосся так само як в салоні і домогтися такого ж ефекту слід:

1. Використовувати мінімум шампуню, але при цьому ретельно промити і приділити час масажу голови. Це дозволить не тільки позбавити від скопилася бруду і пилу, але і дозволить стимулювати ріст волосся.
2. Щоб уникнути травмування і сплутування волосся при митті краще використовувати зафіксований вище душ.
3. Потрібно вміти правильно [b] сушити волосся [/b] . Спочатку слід промокнути його рушником і почекати поки воно вбере всю вологу, а тільки потім можна братися за фен.
4. При [b] сушці волосся [/b] феном починати слід від коренів і поступово спускатися до кінчиків.
5. При використанні [b] засобів для волосся [/b] потрібно користуватися не більше, ніж трьома одночасно. І при цьому потрібно підбирати засоби так, щоб вони підходили саме до вашого типу волосся.
6. Не слід захоплюватися засобами для укладки, що містять силікон. Такі засоби обтяжують волосся і додають їм пластмасовий блиск, що виглядає штучно і не натурально.

Як правильно укласти волосся

Як правильно укласти волосся


Тепер про те, як [b] надати волоссю об'єм [/b] . Тут потрібно використовувати шампунь для об'єму, потім наноситься кондиціонер на кінчики. Голову слід сушити не до кінця, спочатку на вологе волосся нанести спрей на корені для зміцнення волосся. Далі волосся поділяють на пасма, і кожна пасмо укладається окремо.

Як правильно укласти волосся відео