Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно пофарбувати стелю ?

Як правильно пофарбувати стелю ?

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно пофарбувати стелю ?


Багато хто думає, що пофарбувати стелю - це легко, але на ділі найчастіше виникають проблеми. Поверхня стелі стає різнорідної з-за появи плям, які виникають через недосвідченість і незнання простих правил фарбування.
Для початку необхідно очистити стелю від старого шару побілки. Можна зробити це за допомогою наждачного паперу, але не занадто грубою. [b] Головне [/b] щоб стеля був гладким після шліфування. Далі потрібно загрунтувати [b] стеля [/b] - після грунтовки витрату фарби буде менше. Після того, як ґрунтувальний шар висохне, можна приступати до фарбування.
[b] Дуже важливо [/b] , щоб при фарбуванні було хороше освітлення. Кращої якості фарбування можна досягти при використанні валика з довгим ворсом. Фарба повинна бути однорідного складу. Для цього необхідно розбавити її водою у кількості, зазначеній на самому банку (частіше усього 5-10%). Водоемульсійну фарбу можна просто добре перемішати. [b] Далі [/b] мочаємо валик у фарбу, але його не можна повністю занурювати. Потрібно, щоб фарба вбралася в валик. Для цього його розкочують на шматку ДВП або піддоні, але тільки не на стелі! Після цього рівномірно наносимо фарбу на всю поверхню [b] стелі [/b] . Необхідно пам'ятати, що після кожного шару потрібно почекати, поки стелю висохне. Краще відразу перевірити з боку, вся поверхня замальовано. Зазвичай двох шарів достатньо.
Причинами плям найчастіше є неправильне або погане освітлення, густа фарба, нерівномірна поверхню стелі, неякісна грунтовка і т. д.
Якщо плями все ж з'явилися, слід нанести трохи шпаклівки після висихання фарби. Як тільки шпаклівка висохне, наносимо на це місце ту ж саму фарбу.
При використанні цих рад значно знижується ризик неякісно виконаної роботи.
Як правильно пофарбувати стелю відео