Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дізнайтеся, як правильно годувати грудьми

Дізнайтеся, як правильно годувати грудьми

Додано: 10.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Дізнайтеся, як правильно годувати грудьми


[b] На перший день народження [/b] природа дарує кожному малюкові щедрий подарунок - смачне і корисне молоко матусі, завдяки якому дитя набирається сили і зростає в швидкому темпі. В перший місяць життя материнське молоко надає йому захист від інфекцій, покращує роботу кишечника і шлунка.
В унікальний [b] склад молока [/b] мами входять різні корисні речовини, що допомагають дитячому мозку розвивати розумові здібності. Для самої жінки період лактації вважається відмінним подарунком, який має безліч переваг, наприклад, таких як легке заспокоювання плачучої дитини, розуміння його потреб, поліпшення сну, емоційна задоволеність, захист від небажаної вагітності.
[b] Як правильно годувати грудьми [/b]
Матусі всього світу користуються кількома найбільш зручними положеннями для годування малюка грудьми. Можна спробувати годувати дитя в лежачому положенні, в положенні сидячи, тримаючи дитину перед собою або з боку грудей, майже під пахвою.

Дізнайтеся, як правильно годувати грудьми

Одним із найголовніших чинників є зручність і можливість легкого утримування новонародженого у грудях, без відчуття втоми, а скоріше навпаки - з відпочинком, при цьому намагаючись додати крихту так, щоб він не захлинався і не змінював положення.
Стаття про те як зберігати грудне молоко !
На самих [b] початкових стадіях годування [/b] він повинен бути притиснутий своїм животом до живота мами. Сосок повинен бути розташований близько до рота дитини, щоб він не тягнувся, інакше захоплення буде слабким. В такому випадку, немовля машинально буде посилювати тиску для невловимого соска, тим самим завдаючи біль мамі.
Голову дитини потрібно дещо притримувати рукою, але не можна охоплювати всіма пальцями відразу, так як через свої вроджені інстинкти немовля буде крутитися і вивертатися до тієї пори, поки не звільниться від тиску на стиснутую голову. Якщо є така необхідність, то груди можна підтримати долонею знизу, розташувавши пальці на 4 - 5 см від ареалу. Щоб дістати до місця скупчення молочка, малюк повинен майже повністю обхопити ротом ареалу. Після його присмоктування категорично не можна рухати або поправляти груди.
Звернути увагу сплячого або неспокійного дитини при годуванні краще легкими дотиками до щічок або губам. Видавлена крапелька молока на уста малюкові, також стимулює його бажання взяти груди. Коли він широко відкриває рот, потрібно швидше притулити до грудей.
[b] Після годування [/b] не варто класти дитину на спину, його може знудить. Оптимальне положення - покласти дитину на бік. У такому положенні і молоко буде швидше засвоюватися і малюк буде спокійний.

Дізнайтеся, як правильно годувати грудьми відео