Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно укласти ковролін?

Як правильно укласти ковролін?

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно укласти ковролін?


[b] Укладання ковроліну залежить [/b] від його типу, підстави, застосовуваного клею і ін Але в будь-якому випадку враховують при його укладанні напрям ворсу. Зазвичай світло на нього повинен падати від вікна до дверей. Крім того, матеріал укладають під прямим кутом, щоб стики здавалися менш помітні. А якщо нанесений малюнок, тоді його елементи повинні обов'язково збігатися.
[b] Ковролін можна укладати [/b] без клею. У цьому випадку необхідно виключити меблі на коліщатках, щоб уникнути зрушень матеріалу.
Його краю при укладанні повинні бути трохи більше (до 7 см), зайве потім обрізають і заводять під плінтус.
[b] Ковролін стелять [/b] , розгладжуючи валиком, починаючи від середини кімнати до стін. Місця в кутах вирізають у вигляді букви V, а біля дверей прикріплюють металевою рейкою.
[b] Крім того, ковролін [/b] можна укласти на двосторонній скотч.
Для цього спочатку приклеюється скотч (не знімаючи клеючий верхній шар) у вигляді сот (клітин) 50 * 50 см. Покриття заміряють відповідно до розмірів приміщення. Обрізають і таким же способом укладають на підлогу, відриваючи захисну плівку від скотчу. Для кращого кріплення стиків ковролін укладають внахлест на клей.
Метод стретчинга увазі кріплення ковроліну на рейки, встановлені уздовж стін. Такий спосіб довговічний, але необхідно при укладанні застосовувати спеціальні технології.
На бетонні, підлоги, що обігріваються та ін. покриття ковролін повністю фіксується клеєм, рекомендованих виробниками. Він наноситься дозатором, так як надлишки клейової основи можуть зіпсувати ворс.

Стаття про те як правильно зробити ремонт .
Заздалегідь [b] підготовлений ковролін [/b] розкладають і по черзі згортають до середини. Наносять клей на підлогу, залишаючи відстань в межах 20 см до згину. Потім укладають покриття і притискають валиком, виключаючи появу міхурів і т.д.

Як правильно укласти ковролін відео