Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно підібрати гребінець, щоб не нашкодити волоссю

Як правильно підібрати гребінець, щоб не нашкодити волоссю

Додано: 10.10.14
Як правильно підібрати гребінець, щоб не нашкодити волоссю


Щоб волосся були здоровими і красивими, необхідно звернути пильну увагу не тільки на вибір різноманітних косметичних засобів, стимулюючих зростання, зміцнення і волосся, але і на [b] гребінець [/b] , яка буде зачісувати волосся і допомагати у створенні зачісок різної складності. Гребінець надає масажну дію на шкіру голови, стимулює ріст волосся і живлення волосяних цибулин.При виборі гребінця необхідно звернути увагу на матеріал, з якого вона зроблена. Краще застосовувати гребінець з дерева, а щітку з натуральною щетиною. Гребінці з металу і пластику погано підходять для волосся. Метал може сильно окислюватися і травмувати шкіру голови. А пластмаса накопичує електричний розряд, що несприятливо позначається на стані волосся.
Зуби гребінця повинні бути закругленими з тупими оконачаниями, це допомагає уникнути травматизації шкіри голови і волосяних цибулин. Якщо волосся схильні до зайвої жирності або доводиться часто перебувати в умовах запиленої атмосфери, то краще вибрати гребінець з гігроскопічною ватою біля основи, це допоможе не тільки розчесати волосся, але і видалити надлишки пилу, бруду та жиру.
Масажні щітки краще вибирати при наявності нормального волосся. При жирних волоссі массажки сприятимуть виробленню зайвого сала шкірними покривами голови, а при сухому волоссі - пошкоджувати волосся і дратувати шкіру голови.
Для рідких і сухих волосся підійдуть щітка з натуральною щетиною й дерев'яний гребінець з частими зубчиками. Для густого волосся, щетина щітки повинна бути натуральною і жорсткою, а гребінець повинен мати рідкісні зуби.
Деякі види гребінців чудово допомагають при створенні цікавих і захоплюючих зачісок. Металевий гребінець добре застосовувати при створенні проділів, начосом, поділі окремих пасом. Кругла щітка незамінна при сушінні волосся і додання їм обсягу або хвилястості. Дерев'яний гребінець з частими зубчиками чудово підійде для фарбування волосся і нанесення маски.
За гребінцем треба також регулярно доглядати, щоб вона могла прослужити довгий час і доглядати за волоссям. Гребінця потрібно часто мити, чистити, бажано тоді, коли виробляється і миття голови. Щітки потрібно частіше чистити, ніж гребінці, краще в мильному розчині з додаванням нашатирю. Перед миттям щітки і гребінці потрібно очистити від лупи, волосся і пилу. Гумові гребінця рекомендується мити в мильній і теплій воді, але, ні в якому разі не гарячою.

Як правильно підібрати гребінець, щоб не нашкодити волоссю відеоЗ гребінцем вирішили, але волосся можуть бути дуже тонкими і ламкими, тому потрібно знати як правильно піклуватися про тонких волоссі .