Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно зробити манікюр в домашніх умовах? 5 простих кроків

Як правильно зробити манікюр в домашніх умовах? 5 простих кроків

Додано: 10.10.14
Як правильно зробити манікюр в домашніх умовах? 5 простих кроків


Більшість жінок намагається робити манікюр в домашніх умовах . Проте догляд за нігтями вимагає певних знань і навичок. Тому питання, про правила манікюру в домашніх умовах, не перестає бути актуальним. Досягти відмінних результатів не дуже складно, достатньо виконувати п'ять нескладних рекомендацій.Основою [b] якісного манікюру в домашніх умовах [/b] є вдало підібрана пилка. Скляна, піщана або сапфірова пилка відмінно підійдуть для обробки нігтів, а от від металевої пилочки краще відмовитися. Дрібнозерниста структура поверхні підходить для натуральних нігтів, а грубозерниста знаходить застосування для обробки штучних нігтьових пластин.
Щоб надати форму нігтя, підпилювати його слід від краю до центру. Обробляти можна тільки суху нігтьову пластину, так як обробка мокрого нігтя може призвести до його розшарування.
Щоб нігті пробрели сяючий блиск, їх необхідно відполірувати. Як правило, існують полірувальники, що мають 4 поверхні.
Дуже важливо навчитися обробляти кутикулу. Фахівці з манікюру радять видаляти її необрізним методом. У косметичних магазинах продаються спеціальні засоби для розм'якшення кутикули. Вони володіють не тільки пом'якшувальною дією, але і перешкоджають росту кутикули.
Професійно виконаний манікюр не може ігнорувати боротьбу з задирками. Якщо з'явилися перші ознаки огрубіння шкіри навколо нігтя, необхідно зробити зволожуючу ванночку з оливковою олією. Якщо момент упущений, то руки розпарюють у воді з додаванням гліцерину, а потім за допомогою щипчиків для задирок акуратно віддаляються ороговілі місця, при цьому щипчики повинні розташовуватися майже перпендикулярно шкірі. Необхідно провести дезінфекцію інструменту в спиртовому розчині.
Завершальний етап манікюру - нанесення лаку. Ця процедура досить проста, досить дотримуватися кількох основних правил. Спочатку наносять лак-основу, щоб головний колір вийшов рівним і соковитим. Основу залишають підсохнути на нігтьових пластинах протягом декількох хвилин.
Флакон з лаком основного кольору попередньо струшують. Пензликом стосуються середини нігтя, потім неквапливо просувають її до краю. Потім кисть з легким натиском ведуть до кінчика нігтя і зафарбовують бічні частини. Аналогічно накладають другий шар лаку.
При постійному догляді, дотримуючись цих нескладних правил, можна мати красиві доглянуті нігтики. Так само радимо дізнатися як правильно відростити нігті в домашніх умовах .

Як правильно зробити манікюр в домашніх умовах відео