Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно клеїти водостійкі шпалери

Як правильно клеїти водостійкі шпалери

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно клеїти водостійкі шпалери


Оздоблення стін в приміщенні вважається основним упором на весь екстер'єр. З кожним днем на ринках з'являються нові матеріали обробки. Головними особливостями при виборі матеріалів для оздоблення стін, повинні бути екологічність, практичність і краса. Усіма цими властивостями володіють [b] водостійкі шпалери [/b] . Вони були зроблені в Китаї на базі целюлозних волокон і зв'язують частинок. Для додання найбільш глибокої рельєфного візерунка в них додають шматки з природного шовку або бавовни під час виробництва.Водостійкі шпалери підходять для ексклюзивного і практичного дизайну внутрішнього інтер'єру. Наносяться водостійкі шпалери з легкістю і зовсім не вимагають спеціальних навичок. Для початку потрібно ретельно підготувати стіну. Необхідно видалити стару обробку. У разі якщо стіни були пофарбовані олійними фарбами, тоді потрібно їх як слід промити і загрунтувати акриловою грунтовкою. Це попередить прояви масляних плям на шпалерах.
Не смлячись на те, що водостійкі шпалери приховують нерівності стін краще спочатку вирівняти стіни і обробити шпаклівкою, для цього потрібно правильно вибрати сухі шпаклювальні суміші . Щоб матеріал обробки прослужив довше потрібно розкрити всі стіни грунтовкою, незалежно від того, на яку поверхню він буде наноситися. Після всіх попередніх робіт, можна переходити до нанесення водостійких шпалер. В першу чергу необхідно правильно приготувати і перемішати суміш, з допомогою якої будуть приклеєні шпалери. Пакет з наповнювачем потрібно як слід струсити.
Це дасть можливість не допустити грудочок при розмішуванні. В теплу воду необхідно поступово додавати суху суміш, акуратно розмішуючи. Водостійкі шпалери прикладаються на стіну за допомогою шпателя з гладкою поверхнею. Шпатель слід тримати під маленьким кутом, не сильно придавлюючи їм шпалери. По-іншому площину не стане рельєфною, і виростить витрата матеріалу. Як правило, однієї упаковки сухої суміші вистачає на 4-5 квадратних метрів.
Після нанесення суміші на стіну, вона повинна мати рівний вигляд, без дефектів. Покриття не повинен просвічуватися. Щоб не було помітно стиків і швів, наносити водостійкі шпалери потрібно від одного кута до іншого, швидко і без зупинок. Шпалери повинні висохнути самостійно. При звичайній температурі це займе від двох до чотирьох днів, виходячи з площі приміщення. Після повного висихання обклеєну шпалерами стіну рекомендується розкрити акриловим лаком. Водостійкі шпалери - це практична і надійна обробка стін. Завдяки різним кількістю кольорів, вони чудово будуть виглядати в будь-якому екстер'єрі.

Як правильно клеїти водостійкі шпалери відео