Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно вибрати лінолеум

Як правильно вибрати лінолеум

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно вибрати лінолеум


Отже, ви вибрали в якості підлогового покриття лінолеум . Звичайно, вам захочеться незвичайний варіант з якоюсь родзинкою.
Але не поспішайте з вибором. Якість, кольори, орнаменти, властивості представлені в широкому спектрі. Ви можете серед усього цього розмаїття загубитися. Вам потрібно отримати деякі знання по темі [b] як правильно вибрати лінолеум [/b] щоб добре в ній орієнтуватися. У цій статті наведені деякі поради.Потрібно розглянути характеристики матеріалу. Хороші експлуатаційні властивості має лінолеум. Йому не страшна волога. Він має високу зносостійкість і легкий в укладанні. Тепло і звукоізоляцію лінолеум забезпечує дуже хорошу.
Практично для будь-якого приміщення можна підібрати лінолеум, так як асортимент даного покриття дуже широкий. Новими колекціями забезпечують магазини виробники знову і знову. Дизайн і колір лінолеуму привертає нашу увагу в першу чергу. Але покриття повинно відповідати певним вимогам:

 • Лінолеум не повинен чинити негативного впливу на здоров'я людини, тому перевірте його гігієнічний сертифікат. Розгляньте спеціальні знаки на етикетці.

 • Лінолеум повинен мати маркування, що підтверджує його гігієнічну чистоту. Вона ставиться після проходження спеціальної перевірки. І обов'язково повинна бути присутнім на матеріалі.

 • Зверніть увагу на тип приміщення, де буде лежати лінолеум. Для житлових приміщень застосовується позначення «два». Для офісних - «три». Для виробничих - «чотири». Другою цифрою в маркуванні є навантаження. Низька - «один». Середня - «два». Високе навантаження - «три», а дуже висока - «чотири».


 • Таким чином, за допомогою двох цифр можна визначити клас покриття. Від верхнього шару з ПВХ залежить зносостійкість лінолеуму. Товщі всього комерційний лінолеум. До деформацій стійким лінолеум робить основа. Чим лінолеум більше важить тим основа товщі, а деформації, наприклад, від ніжок меблів, менше.
  Для дачі краще вибрати лінолеум стійкий до замерзаниям. Він має два шари поліестеру. І запобіжать ПВХ-піну від руйнувань під дією замерзання і відтавання. Верхній шар лінолеуму може бути покритий додатковим шаром захисту. В якості нього може виступати лак. Таким чином, проникнення бруду всередину лінолеуму буде максимально знижено. Такий лінолеум часто із-за своїх властивостей застосовується на кухні.
  Лінолеум може мати антикорозійний захист. Його використовують переважно в дитячих. З шарів лінолеуму при впливі з повітрям в кімнату надходять іони срібла. А срібло дає хорошу очищення від мікробів. При уважному вивченні етикетки з інформацією від виробника, вам буде просто визначити всі якості аргументу лінолеуму.
  Проконсультуйтеся з продавцем при необходимости.Вибирайте колір у відповідності з приміщенням.

  Не забувайте вплив відтінків на візуальне сприйняття простору. Холодні розширять його, а теплі зроблять менше. Яскраві кольори бадьорять, а приглушені - заспокоюють. Малюнок в дрібну плитку розширить приміщення, особливо якщо його покласти по діагоналі. Після вибору лінолеуму, ви завжди можете дізнатися як правильно вибрати хороший праска .

  Як правильно вибрати лінолеум відео  Вдалого ремонту!