Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно вибрати сухі шпаклювальні суміші

Як правильно вибрати сухі шпаклювальні суміші

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно вибрати сухі шпаклювальні суміші


Застосовують [b] шпаклювальні суміші [/b] для робіт по внутрішній і зовнішній обробці приміщення. Розрізняють шпаклівки за призначенням: для вирівнювання стель і стін, для заробки різних тріщин і щілин, для повної обробки елементів декору в будь-якому інтер'єрі. Суміші потрібно вибирати виключно виходячи з необхідної задачі.Сухі суміші мають, безумовно, цілий ряд серйозних переваг в порівнянні з готовими аналогами. До переваг можна віднести такі моменти: стабільність складу (завдяки точним дозування всіх компонентів), висока водостійкість і міцність, можливість зберігання при високих мінусових температурах, можливість витрачати суміш дозованими малими порціями.
Великий вибір сумішей, представлених на сучасному ринку, дозволяє підібрати найкращий варіант для того, щоб виконати поставлені завдання.
При необхідності вирівнювання бетонних, цегляних або цементних поверхонь зовні або всередині будівлі, вибрати краще цементну суху шпаклівку. Таку суміш можна використовувати, як у вологих, так і сухих приміщеннях. Готову поверхню, можливо, легко пофарбувати або обклеїти шпалерами.
[b] Шпаклювальні сухі суміші [/b] на гіпсовій основі використовуються для проведення внутрішньої обробки переважно в сухих приміщеннях. Особливо такі суміші добре підходять для обробки будь-яких швів. Розчини на основі цементу для цих цілей використовувати не можна, так як матеріали на гіпсовій основі несумісні з будь-якими в'яжучими гидроотверждающими речовинами, до яких відповідно відноситься цемент.
Декоративні елементи краще обробляти сухими сумішами на органічній зв'язці. Вони відрізняються високою пластичністю і дуже зручні в роботі. Оброблена такою сумішшю поверхню не буде надалі сипатися і буде легко, шліфуватися навіть наждачним папером.
Полімерні шпаклівки краще підходять для вирівнювання стель і просто закладення стиків і тріщин. Вони володіють хорошим зчепленням.
Суха клейова суміш ідеальна для робіт пов'язаних з приклеюванням різних теплоізоляційних матеріалів або укладання облицювальної плитки.