Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно збирати гриби

Як правильно збирати гриби

Додано: 10.10.14
Рубрика: Дім і затишок
Як правильно збирати гриби


Грибочки люблять всі, а якщо вони ще й зібрані власними руками, то їх приємно є подвійно. Однак щоб зібрані грибочки були не тільки смачними, а й корисними, необхідно дотримуватися деяких правил. Дана стаття розповість про те, [b] як правильно збирати гриби [/b] .Правило перше виберіть відповідний час
Найкращий час для походу за грибами - це ранній ранок. Незважаючи на те, що встати в 5-7 ранку досить важко, це того варто. Найбільш вдалим місяцем для збору грибів є кінець серпня, оскільки саме в цей час їх найбільше. А якщо ввечері ще був дощ, то з ранку грибів буде дуже багато.
Правило друге : знайдіть підходяще місце
Гриби можна збирати тільки в лісі. Ніколи не можна це робити біля дороги, заводів і залізничних колій, оскільки гриби вбирають всі шкідливі речовини.
Правило третє: ретельно перевіряйте гриби
Ніколи не беріть сумнівні гриби. Якщо вам попався незнайомий гриб, нехай він буде навіть дуже красивим, залиште його в землі. Також не беріть з собою гнилі, занадто м'які, червиві або перезрілі гриби.
Правило четверте: придбайте правильну тару
Дуже важливо, куди ви будете складати зібрані гриби. Краще всього, якщо це буде козуб або плетена корзинка. Гриби, покладені в відерце або звичайний пакет дуже швидко втратять свої смакові і корисні якості, оскільки туди не надходить повітря.
Правило п'яте: ведіть себе добре
Коли будете перебувати в лісі, зберігайте тишу. Не зривайте просто так ті гриби, які вам не потрібні. І взагалі не шкодите лісі, залиште його в такому ж стані, яким він був до вашого приходу.
Правило шосте: зривайте гриби правильно
Тут немає чіткої думки, так як всі вчені розходяться в думці, як саме потрібно зривати гриби. Хтось стверджує, що їх потрібно зривати прямо з ніжкою, а хтось переконаний, що краще зрізати ножем. Так само, ви можете дізнатися, як правильно садити картоплю .

Як правильно збирати гриби відео