Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно зробити свій живіт сексуальним

Як правильно зробити свій живіт сексуальним

Додано: 10.10.14
Як правильно зробити свій живіт сексуальним


Хочеться у вас запитати, чому ви розуміючи, що для схуднення необхідно бігати, не робите цього? Відповідь дуже проста. Біг реально вимотує. Добре, якщо ви стрункі і біжите як лань. А якщо стрілка ваг зрадницьки підбирається до 100 кілограмів, так легко втекти?По-перше, задишка не дозволяє вам встановити правильний ритм дихання і ви постійно задихаєтеся, зупиняєтеся, щоб віддихатися. По-друге, навантаження на суглоби. Пробігши близько 500 метрів, ваші ноги починають підкошуватися, підгинатися коліна, гомілки розходитися в сторони. Як результат, ви падаєте на першу-ліпшу лавку і посмившись на своє пузо, гордо вимовляєте «так, пішли ви всі на». Всі. На цьому ваша боротьба з животом закінчується на користь зрозуміло кого.
Разом з тим, фахівцями з фітнесу спільно зі спортивними лікарями розроблений новий метод, науково доведений боротьби із зайвою вагою. Так, встановлено, що заняття на велотренажері дозволяють в сім разів швидше спалювати калорії, а відповідно і прибирати зайвий жир. Погодьтеся, що легше їхати, ніж бігти.
Метод досить простий і полягає в трьох тренуваннях на тиждень на велотренажері або велосипеді. Загальний час кожного тренування або їзди на велосипеді 20 хвилин з максимальною швидкістю. Якщо ви використовуєте велотренажер, то на них є можливість виміряти ваш пульс, швидкість ударів якого повинна дорівнювати 140-160 ударів в хвилину.
Цей метод знайшов своє підтвердження в роботах австралійських вчених університету Нового Південного Уельсу. Результатом тренувань контрольної групи стало зниження за 3 місяці ваги не менше ніж на 2 кілограми і ріст м'язів преса, спини, ніг.
Так як їзда на велосипеді досить нудне, відсутня проїжджаючий повз пейзаж, пропонується одягнути навушники, поставити приємну музику, або аудіокнигу і занурившись у неї їхати, їхати і їхати.
Як ви зрозуміли, основною фішкою тут стає темп серцевих скорочень. Тому можливо замінити велотренажер у разі його відсутності і на гребний тренажер або будь-який інший.
Звичайно, навантаження на серце повинна узгоджуватися з лікарем-кардіологом. Може виявитися так, що вам протипоказані такі високі навантаження і вам підберуть більш помірний вид вправ.

Як правильно зробити свій живіт сексуальним відео