Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно бігати, щоб схуднути

Як правильно бігати, щоб схуднути

Додано: 10.10.14
Як правильно бігати, щоб схуднути


Багато, якщо не сказати більшість в гонитві за ідеальним вагою, вранці або ввечері накручують в парку або навколо будинку, на стадіоні кілометри. Однак, скільки ми не бігаємо, наш живіт і боки не знижуються, а якщо і зменшуються, то не так швидко, як ми хочемо.
Чому так відбувається? Єдина причина всього цього - ми неправильно бігаємо. Адже є біг для схуднення, а є спортивні тренування і різниця між ними досить велика.


Отже, правильно почати свій біг, це не рвати з місця в кар'єр і не намотати стільки кіл, що наступний рішення про біг до вас прийде тільки через місяць. На першому тренуванні нехай це буде всього 500 метрів, на наступній додайте ще 250 метрів, наступного у вас вже буде кілометр. Бачите, ніби невелику відстань на початку, дає вам хорошу дистанцію в кінці. Таке м'яке збільшення навантаження не дозволить вам зламатися і завалитися від втоми і зі стогонами на сман.
Не обов'язково змушувати себе пробігати всю дистанцію, якусь частину можна пройти швидким кроком. Така система дозволить підготувати ваші м'язи і кістки до більш високих навантажень. Тоді у вас з часом з'явиться бажання пробігати або проходити більше, щоб компенсувати пішу прогулянку.
Пам'ятайте, що біг це найкращий засіб боротьби з апетитом. Захотіли під вечір поїсти, встаньте і пробіжитеся або пройдіться метрів 300 туди і 300 назад. В результаті приємна втома і усвідомлення того, що ви перемогли своє обжерливість, дасть позитивний імпульс для подальшої боротьби із зайвою вагою.
Таким способом протягом місяця ви зможете без зусиль позбутися від 2-3 кілограмів зайвої ваги. В першу чергу ви почнете позбавлятися від надлишків води, її «запаси» в організмі людини можуть доходити до 15 кілограм! Одночасно з бігом пийте сечогінний чай, але не захоплюйтеся, 200 мл чаю в день цілком вистачить, інакше ви завдасте шкоди своєму організму.
Для бігу одягайтеся так, щоб була можливість рясно потіти. Зважуйтеся перед початком бігу і після. І ви на власні очі побачите, як легко губляться нехай грами, але потім вони вам дадуть кілограми полегшення.
Сам стрес, викликаний фізичними заняттями, посилить апетит, виключіть з меню солоні і смажені продукти. Саме сіль утримує в організмі воду. Сама по собі вода виводиться з організму і залишається рівно стільки, скільки необхідно організму. Тому 2 літри води в день, що вимагають дієтологи, необхідно випивати.
Всі ці досить нескладні правила, за погодженням з лікарем, дозволять вам привести організм до позитивного для вас і для нього результату.

Відео як правильно бігати, щоб схуднути