Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зрозуміти, що чоловік дійсно тебе любить?

Як зрозуміти, що чоловік дійсно тебе любить?

Додано: 11.10.14
Як зрозуміти, що чоловік дійсно тебе любить?
Любов - це дуже складна штука. Іноді ми самі задаємося питанням: «чи Люблю я цієї людини?, «Чи Готова я прожити все життя поруч із ним?», «Чи зможу я вийти за нього заміж?». Нам так важко розібратися у власних почуттях, що і говорити про внутрішній світ іншої людини. Жінкам властиві сумніви з приводу ставлення до ним сильної половини людства. «Чи любить мене цей чоловік?» - такі думки відвідують як заміжніх, так і незаміжніх дівчат. Як спробувати розгадати цю загадку? Давайте розберемося! Такі різні чоловіки
Чоловіки бувають різні: високі і низькі, лисі і з шикарною шевелюрою, товсті і худі, з вусами і без вусів. Але всіх представників сильної половини людства об'єднує одне: вони не люблять говорити про свої переживання і почуття. У більшості випадків , чоловіків не дуже щедрі на ніжні слова, бо вони вважають це проявом слабкості. З роками слово «люблю» практично зникає з ужитку чоловіків. Але жінки не впадають у відчай! День за днем вони шукають своїх коханих ознаки того самого справжнього почуття і знаходять!

15 ознак того, що чоловік дійсно любить!

 • Люблячий чоловік ніколи не дозволить вам вийти в тонких демісезонних чоботях і легкому пальті на вулицю в двадцятиградусний мороз. Для нього завжди важливо, щоб ви не застудилися, а не те, як ви виглядаєте. Закоханий у вас чоловік не дозволить вам мерзнути в тоненькій курточці осіннім ввечері, а накине вам зверху свій плащ або запросить вас погрітися в затишному кафе.
  Як зрозуміти, що чоловік дійсно тебе любить?
  Закоханий чоловік завжди буде знаходити спосіб порадувати свою обраницю. Він ніколи не забуде, коли у коханої день народження, а в разі фінансових труднощів, ніколи не скаже: «У мене немає грошей, тому дарувати тобі я нічого не буду!». Люблячий чоловік завжди знайде кошти, щоб зробити приємний сюрприз своїй дамі серця, а в самій кризової ситуації - приготує їй подарунок своїми руками або організує запаморочливу прогулянку по місту.
  Якщо у вас виникнуть проблеми, то ваш чоловік завжди спробує допомогти вам вирішити їх. Зламався телефон, потік кран, втекла улюблена кішка - люблячий партнер завжди буде поруч з вами, щоб допомогти вам впоратися з усіма життєвими труднощами.
  Закоханий чоловік ніколи не перенесе вашу зустріч або віддасть перевагу вечора з вами посиденьки в барі з друзями. При цьому жінкам не варто занадто навантажувати свого чоловіка власним суспільством. Нехай ваш обранець іноді вибирається на дружні посиденьки з друзями.
  Люблячому чоловікові абсолютно не важливо, у що ви одягнені. Звичайно, він може висловити перевагу, наприклад: «Кохана, я хочу, щоб ти частіше носила сукні, вони тобі так йдуть!». Але він ніколи не скаже: «Як жахливий фасон у твоїх штанів. З твоїми далекими від ідеалу стегнами носити таке - просто злочин!».
  Люблячий чоловік ніколи не дозволить собі вимкнути мобільний телефон і зникнути з вашого поля зору на кілька днів або тиждень. Якщо щось раптом змусить його виїхати (робота, сімейні обставини тощо), він обов'язково знайде спосіб попередити вас про це. Адже для люблячого чоловіка немає нічого важливіше спокою своєї коханої.
  Закоханий чоловік завжди з радістю буде знайомити жінку зі своїми друзями чи родичами. Не варто чекати від нього публічного прояву почуттів, бо справжній чоловік залишить все ніжності до того моменту, поки ви не залишитеся наодинці.
  Партнер, який цінує і поважає вас, ніколи не буде доводити справу до сварки. Він будь-якими способами уникати неприємних ситуацій, адже для нього важлива гармонія і взаєморозуміння в будинку. Якщо ж сварка і трапиться, то люблячий чоловік не дозволить собі ображатися на вас тижнями або місяцями. Адже це буде заподіювати біль не тільки йому, але і вам. Тому не смуйтеся, якщо ваш улюблений чоловік через пару годин підійде до вас з бажанням помиритися.
  Як зрозуміти, що чоловік дійсно тебе любить?
  Люблячий чоловік ніколи не стане домагатися інтимної близькості в перший же вечір. Він буде терпляче чекати, коли його жінка буде готова провести з ним ніч. Під час любощів партнер буде піклуватися про те, щоб принести задоволення своїй партнерці.
  Якщо у жінки від попереднього шлюбу є діти, то справжній чоловік буде ставитися до них так, як ставиться до своєї коханої. Він ні в якому разі не буде ставити їй умову, вибирати між ним і дітьми. Люблячий чоловік неодмінно погодитися познайомитися з дітьми своєї жінки. Він щиро намагається налагодити з ними контакт, адже йому важливо, щоб діти його коханої ставилися до нього добре. В результаті, чоловік постарається стати хорошим батьком для дітей своєї коханої жінки. Він ніколи не буде робити розходження, ділячи дітей на «своїх» і «чужих», а буде любити всіх однаково сильно.
  Люблячий чоловік завжди буде рахуватися з думкою своєї коханої. При цьому неважливо, це пов'язано з придбанням нового автомобіля або вибором змішувачі у ванну. Якщо чоловік дійсно любить вас, йому буде важливо саме ваша думка. Він ніколи не відмахнеться від своєї другої половини зі словами: «Я все вирішив, ти все одно не розбираєшся в цьому».
  Люблячий партнер завжди буде захищати свою другу половину, будь то неприємна ситуація в громадському транспорті, на вулиці або в магазині. Люблячий чоловік завжди прийме удар на себе і не дозволить жінці розбиратися з п'яним пасажиром, вирішили образити її малолітнім хуліганом та іншими приємними моментами життя. Крім того, чоловік завжди прийме сторону своєї коханої, навіть якщо не права. Приміром, якщо у його жінки на роботі станеться конфліктна ситуація, в якій буде і її вина, що справжній чоловік ніколи не скаже своїй дамі серця: «ти сама у всьому винна!» він обов'язково потішить її, підбадьорить, а потім обережно спробує пояснити, в яких моментах жінка вчинила неправильно.
  Як зрозуміти, що чоловік дійсно тебе любить?
  Чоловік, який дійсно дорожить своєю другою половинкою, завжди буде ділитися з нею своїми думками і переживаннями. Природно, що по приходу додому, партнер буде розповідати своїй коханій, як пройшов його день, що трапилося на роботі, які конфліктні ситуації сталися, що його турбує чи радує. Якщо чоловік мовчить, можливо, він просто втомився. Однак, якщо чоловік відмахується від своєї другої половинки систематично, не бажаючи обговорювати з нею ніяких справ, приховує те, що відбувається в його життя без неї - це привід сильно задуматися!
  Якщо ваш чоловік дійсно любить вас, він обов'язково буде будувати з вами спільні плани. Взяти іпотеку і купити простору квартиру, відправитися на відпочинок до моря наступного літа, купити норкову шубу, а йому дублянку - все це буде і повинно обговорюватися за вечірнім чаєм в нормальних сім'ях. Якщо ваш чоловік не будує ніяких планів, чи ви в цих планах фігуруєте дуже розмито, знайте, ця людина не прагне затриматися у вашому житті надовго.
  Якщо ви сумніваєтеся, чи любить вас чоловік, довіртеся своїй інтуїції. Напевно, вона ще жодного разу вас не підводила!


  Пару слів про
  На закінчення, хотілося б сказати пару слів про згасають почуття. Можливо, ваш чоловік дійсно щиро, віддано і трепетно любив васАле побутові проблеми, фінансові труднощі, народження дітей тощо охолодили ваші почуття. Якщо ви дійсно впевнені, що поряд з вами саме той, хто вам потрібен, дійте! Організуйте романтичну вечерю тільки для вас двох. Приготуйте те блюдо, яке любить ваш чоловік. Проведіть хоча б один вечір разом і обговоріть накопичені проблеми. Намагайтеся частіше залишатися наодинці, без дітей та інших родичів. Це допоможе вашим відносинам стати ще більш гармонійними.

  Якщо ви не впевнені в тому, що поруч з вами ідеальний чоловік, відпустіть його. Можливо, де-то його чекає ідеальна жінка