Корисні поради
на всі випадки життя
» » Осінні аплікації для дитячого садка

Осінні аплікації для дитячого садка

Додано: 11.10.14
Осінні аплікації для дитячого садка


Познайомити дитину з природою, сприяти розвитку його фантазії і мислення, так і просто зробити саморобку для виставки в школу або дитячий сад дуже просто. Дітлахам такі забави по душі, особливо, якщо до процесу їх залучити з самого початку. Найпростіший спосіб зробити цікаву саморобку - це створити аплікацію з осіннього листя.

Матеріали

Щоб зробити осінні аплікації для дитячого садка, приготуйте:листя;
альбом;
клей;
пензлик;
акрилові фарби;
вічка для іграшок на самоклеючій основі;
газети;
книги;
вологі серветки.Крок 1 . Для початку, прогуляйтеся з дитиною по осінньому парку, щоб зібрати опале листя. Намагайтеся вибирати ті, що вже трохи підсохли. Щоб аплікація вийшла цікавою, збирайте різні за формою і колірній гамі листя. Вони обов'язково повинні бути цілими. Чим більше листя ви зберете, тим більше аплікацій ви зможете зробити.

Крок 2 . Зібрані листя підготуйте до подальшої роботи. Цей процес займе у вас кілька днів. Листя обов'язково потрібно буде протерти серветками і дати їм близько години підсохнути. Після цього, випрямивши їх, покладіть листочки між сторінками непотрібної газети. Притисніть зверху всю конструкцію стопкою книг і залиште їх.

Крок 3 . Підготувавши листя, можете приступати до процесу створення аплікацій. Ви можете використовувати в якості зразка вже наявні аплікації, а можете пофантазувати разом з дитиною і створити цікаві йому сюжети або героїв. Відразу приклеювати листя не потрібно, спочатку розкладіть їх на альбомному аркуші, уявляючи, як може виглядати ваш персонаж. При необхідності черешки листя обріжте.

Осінні аплікації для дитячого садка


Крок 4 . Після того, як сюжет або персонаж готові, ви можете з дитиною почати приклеювати листи до альбомному аркуші. Використовуйте для цього звичайний клей ПВА і пензлик.

Осінні аплікації для дитячого садка


Якщо деякі листя все ж відходять, притисніть їх книжкою вже після того, як листя змащені клеєм. Під пресом вони приклеїти краще.

Осінні аплікації для дитячого садка


Крок 5 . Щоб оживити персонажа, приклейте до нього очі і намалюйте мордочку або інші деталі. Для забарвлення листя краще всього використовувати акрилові фарби. Гуаш та акварель можуть потекти, а густі акрилові фарби залишаться на місці.

Осінні аплікації для дитячого садка


Залиште вашу аплікацію сохнути, і через невеликий проміжок часу вона буде готова.

Осінні аплікації для дитячого садка

Осінні аплікації для дитячого садка