Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зізнатися в коханні хлопцю на 14 лютого: красиві і зворушливі визнання

Як зізнатися в коханні хлопцю на 14 лютого: красиві і зворушливі визнання

Додано: 11.10.14
Як зізнатися в коханні хлопцю на 14 лютого: красиві і зворушливі визнання


«Я до Вас пишу, чого ж боле» - всі ми в школі вчили лист Тетяни Ларіної Онєгіну, в якому світська панночка освідчувалася в коханні. Вчинок по тим часам дуже сміливий. Незважаючи на те, що на дворі XXI століття, дівчата, як і раніше не наважуються зізнатися хлопцеві в любові, бояться негативної відповіді або вважають, що перший крок завжди повинен робити чоловік. Чи Так це, коли варто говорити першої, і як зворушливо і красиво зізнатися в коханні 14 лютого, розповість наша стаття.


Говорити чи ні: як зізнатися в коханні хлопцюПершим сказати про свої почуття повинен чоловік, такий неписаний закон! Але трапляються ситуації, коли мовчання неприпустимо або навіть шкідливо. Ось деякі з них.

Юнак може бути дуже нерішучою, знаходиться під гнітом громадської думки або суворого (як правило, материнського виховання). Він ніколи не набереться сміливості, щоб підійти, і відкрито зізнатися вам. Очікування триватиме вічність. Ще один варіант: обранець вважає, що ви дуже красива (розумна, успішна, вихована і т. д.) для нього. Комплекси неповноцінності ще ніхто не відміняв. Спробуйте зробити крок назустріч і, ви ризикуєте отримати довгі міцні відносини.

Другий варіант - мачо Мен. Ви вже давно кидаєте на неї палкі погляди, а він все одно нічого не робить. Він вважає, що все має статися саме собою, і впаде йому прямо в руки. Якщо такий чоловік, який завжди буде любити себе більше, ніж вас, потрібен, то сміливо признавайтесь в любові (красиво і зворушливо, природно). Навіть негативну відповідь корисний: ви дізнаєтеся справжню цінність коханого і зможете викинути «паву» з голови.

Як зізнатися в коханні хлопцю на 14 лютого: красиві і зворушливі визнання


Як зізнатися в коханні хлопцю красиво і зворушливоОтже, ви зважилися! Пам'ятайте, що своїми словами про кохання ви розбиваєте стереотипи, постарайтеся підкріпити їх неординарними діями.

Якщо страшно зізнаватися обличчясто, то напишіть своєму обранцеві лист. Не писати електронне, смс або повідомлення в «Контакті». Нехай це буде великий конверт, красива дорога папір і каліграфічний почерк. Розкажіть своїми словами, що відчуваєте, коли бачите людину, чому він вам доріг, і не уявляєте життя без нього. Не шкодуйте красивих слів. Якщо вирішили відправити визнання з кур'єром, то супроводжуватимете його квіткою. Нехай це буде символ, наприклад, на мові квітів волошка означає - вір мені; конвалія - давно люблю, а ти не помічаєш; лілія - зверни увагу на мене.

Можна залишити письмове визнання на асфальті, щоправда, сьогодні це вже не особливо оригінально.

Якщо ви любите загальну увагу і маєте зайві гроші, то замовте банер з вашої або його фотографією і романтичними віршами, які оповідають про вашу любов. Ще один, більш бюджетний варіант - замовити спеціальні наклейки і вночі прикрасити ними машину. Сподіваємося, що молодий чоловік гідно оцінить цей жест.

Незважаючи на те, що ми не радили користуватися електронними видами зв'язку, завжди знайдуться любителі. Робіть це з розумом і уникайте шаблонів. Згадайте «Секс у великому місті» і містера Біга, перепечатавшего любовні листи великих людей. Це вам не статуси з «Контакту». Якщо ви зважилися поговорити віч-на-віч, то постарайтеся створити романтичну атмосферу. Наприклад, запросіть юнака в те місце, де ви вперше зустрілися. Згадайте загальні для вас моменти і розкажіть, чому хочете бути разом з ним. Слова, що йдуть від серця, найбільш зворушливі. Такий варіант підходить для старих друзів.

Хочете красиво зізнатися хлопцеві в любові, то організуйте романтичне побачення на даху, в осінньому парку, на оглядовому майданчику, звідки відкривається розкішний вид. Музика і свічки доповнять картину.

Тепер ви знаєте, як сказати хлопцеві в любові. Нехай ваша зустріч стане незабутньою, а подальші відносини - довгими і міцними.

Як зізнатися в коханні хлопцю на 14 лютого: красиві і зворушливі визнання