Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як підняти настрій коханому хлопцю, чоловікові

Як підняти настрій коханому хлопцю, чоловікові

Додано: 12.10.14
Як підняти настрій коханому хлопцю, чоловікові

Коли кохана людина перебуває в поганому настрої, нічого не радує. На порожньому місці з'являються образи, роздратування тощо недомовки. Вихід один - потрібно терміново піднімати настрій. Але як підняти настрій коханому хлопцеві (чоловікові) ? Способів декілька.
Можна почати з жарти або анекдоти, бажано трохи пахабного. Більшість чоловіків віддають перевагу саме такі. Підняти настрій - значить насмішити, тому можна пограти в переодягання. Надіньте його сімейки або боксери на себе, підтягнувши вище. Заправте в них майку або ще що-небудь.
Такі переодягання можуть привести і до більш відвертим вбранням, але це просто відмінно. Адже психологи стверджують, що інтимна близькість стимулює вироблення гормону радості і служить знеболюючим засобом. Так що можна не шукати інші спобличчя, а скористатися перевіреним варіантом.

Якщо і після цього не знаєте, як підняти настрій коханому, то розглянемо інші спобличчя.
Якщо шлях до серця лежить через органи травлення, то і до настрою можна слідувати цій второваною доріжкою. Приготуйте улюблену страву, можна просто оригінальну закуску з м'ясом і морепродуктами. Деяких порадують чебуреки і біляші. Тут Вам видніше, чим порадувати коханого.
Страву можна принести в ліжко, не забуваючи про свій зовнішній вигляд. Акуратний коротенький халатик і легкий макіяж.
Як підняти настрій коханій може підказати його мама, адже вона як ніхто знає свого синочка. Але, напевно, це варіант на екстрений випадок.

Кращий спосіб, як підняти настрій улюбленого чоловіка (хлопця) це обійми і ніжні слова. Потрібно сказати, як він доріг, що йому завжди забезпечена підтримка у Вашій особі. При цьому ніколи не погано відгукуватися про його друзів і рідні. Краще просто промовчати. Можна разом посмитися улюблений фільм, нехай навіть і бойовик.
Це тільки на вигляд чоловіка міцні і непохитні, а насправді вони потребують любові та підтримки не менше жінок.