Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити домового своїми руками. Домовята своїми руками

Як зробити домового своїми руками. Домовята своїми руками

Додано: 12.10.14
Як зробити домового своїми руками. Домовята своїми руками

Сьогодні в нашій рубриці "Рукоділля" - домовята своїми руками. Сьогодні ми розповімо про те, як зробити домового своїми руками. По-перше, ви будете робити щось дійсно цікаве та унікальне, по-друге, домовята своїми руками вважаються хранителями будинку, які захищають та оберігають його мешканців.

Як зробити своїми руками домового: матеріали


Щільна тканина;
Трав'яна малярна щітка;

Нитки;
Голка;
Наповнювач;
Фарби акрилові;

Клей ПВА і суперклей;
Монетка, солоне тісто, сухі ягоди, крупи і насіння.
Це найнеобхідніші матеріали, які вам знадобляться, якщо ви хочете, щоб у вас вийшли красиві домовята своїми руками.
Як зробити домового своїми руками. Домовята своїми руками


Як зробити своїми руками домового в домашніх умовах


Перед тим, як своїми руками зробити домового вам потрібно зробити викрійку голови (коло), тільки не забудьте про шиї і тулуба (квадрат). Беремо шматки тканини, складаємо навпіл і перемальовуємо контур з допомогою викрійки. Тепер починаємо зшивати вирізані заготовки. Голову прошиваємо по периметру, тільки залиште непрошитим низ шиї, щоб його можна було потім набити наповнювачем.
Тулуб прошиваємо з трьох сторін, четверту підгинаємо. Вивертаємо обидві деталі і набиваємо наповнювачем. Тепер можемо зшити деталі. Для цього вставляємо шию голови в тулуб. Підберіть нитки в тон, щоб не відрізнялися від тканини. Після цього робимо домовенку ніс. З решти тканини вирізаємо невелике коло, прошиваємо його по периметру звичайним швом, кладемо всередину трохи наповнювача і стягаємо нитка. Пришиваємо готовий ніс на його місце на голові.
Як зробити домового своїми руками. Домовята своїми руками

Продовжуємо майстер клас "домовята своїми руками", для волосся використовуємо малярську щітку, але до цього її треба добре випрати і відмочити в кондиціонері. Тепер відрізаємо невелику пасмо від щітки, перев'язуємо її тієї ж ниткою з щітки. Це будуть вуса, тому змащуємо середину клеєм і прикріплюємо в потрібному місці. Тепер візьмемо пасмо побільше і достовірніше, пов'язуємо на одному з кінців тієї ж пасмом щітки. Укріплюємо на суперклей на голові так, щоб пов'язаний край смився вгору. Потім пошукайте будинку крупи, насіння, сухі квіти і трави, зшийте невеликий мішечок з кольорової тканини і наповніть ними виріб. Домовята своїми руками майже готові!

Як зробити домового своїми руками. Домовята своїми руками

Пришийте «багатство» збоку тулуба домового своїми руками. В якості прикрас зовні теж можна використовувати ті ж насіння, крупи, квіти і трави. З солоного тіста можна зробити косички (у якості прикраси для волосся), підкову, соняшник. Домовик не обходиться без віника, його можна зробити з тієї ж малярної щітки. Закріплюємо готові прикраси на тілі домового і все, оберіг готовий! Не забувайте, що робити такі обереги для свого будинку не можна, їх можна тільки дарувати, тому намагайтеся, від вас буде залежати благополуччя будинку ваших рідних або близьких.
Тепер Ви знаєте, як зробити своїми руками домовика, вітаємо .

Домовик своїми руками, відео


Зверніть увагу на це відео, домовик своїми руками робиться дуже просто і швидко.