Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити троянди з пластикових пляшок своїми руками

Як зробити троянди з пластикових пляшок своїми руками

Додано: 12.10.14
Як зробити троянди з пластикових пляшок своїми руками

Троянди з пластикових пляшок своїми руками можна зробити без особливих складнощів. Навіть такий складний квітка, як троянда з пластикових пляшок, робляться буквально за годину часу. Тому тема нашого сьогоднішнього майстер-класу - троянди з пластикових пляшок.

Квітка троянди з пластикової пляшки


Для того щоб зробити троянди з пластикових пляшок своїми руками зробимо трафарет пелюсток квітки. Намалюйте на картоні звичайні четирехлистники різних розмірів. Зробіть штук 7-8 викрійок.
У пластикової пляшки відріжте дно і шийку, а середню частину розрізати на заготовки для пелюсток квітки, відповідні за розміром для кожної викрійки. Переносимо форму пелюсток на пластикові заготовки і акуратно вирізаємо їх ножицями.

У центрі заготовок робимо отвори гарячим шилом.
Як зробити троянди з пластикових пляшок своїми руками

Як зробити троянди з пластикових пляшок своїми руками:
Кожну заготовку обробляємо над полум'ям свічки, надаючи пелюсткам потрібну форму. Робіть це дуже акуратно. Стежте, щоб полум'я свічки не стосувалося заготовки, інакше пластик почне плавитися. Для зміни форми пелюстки досить тільки гарячого повітря від свічки.

Тепер зробіть трафарет чашечки квітки, перенесіть малюнок на пластикову заготівлю і виріжте чашечку. Чашечку обробляємо над вогнем, так само як і пелюстки квітки.
Підготовлені пелюстки і чашечку квітки відкладаємо на час.

Стебло троянди з пластикових пляшок своїми руками


Як зробити троянди з пластикових пляшок своїми руками

Середню частину пластикової пляшки ріжемо вкруговую, щоб вийшла смужка шириною приблизно 1 см. Візьміть товсту алюмінієвий дріт і обмотайте її смужкою пластику. Це потрібно робити над полум'ям свічки. Гаряче повітря нагріває пластик і робить його м'яким, і ви зможете щільно обмотати дріт пластикової смужкою. Кінець дроту приблизно 2-3 см не накручуйте.

Збираємо троянду з пластикової пляшки


На вільний кінець дроту одягаємо спочатку чашечку, а потім пелюстки квітки, починаючи з самого великого і закінчуючи самим маленьким. Кінець дроту загинаємо, щоб закріпити пелюстки.
Залишилося тільки вирізати з пластику листочки для нашої троянди. Обробляємо листочки над вогнем, а кінець гілочки з листочками нагріваємо над вогнем і загортаємо навколо стебла.
Ми розповіли Вам, як зробити троянду з пластикових пляшок своїми руками.

Троянда з пляшки відео


А ось як можна зробити будь-яку квітку, навіть троянди, з пляшки - відео.