Корисні поради
на всі випадки життя
» » Рецепт варення з черешні. Як приготувати черешневе варення

Рецепт варення з черешні. Як приготувати черешневе варення

Додано: 13.10.14
Рубрика: Спорт і їжа
Рецепт варення з черешні. Як приготувати черешневе варення

Варення з черешні, рецепт якого ми вас сьогодні дамо, дуже смачний. Черешня - чудова ягода, смачна і красива. Цінується черешня ще й за той вітамінний комплекс, який вона містить. Черешня має тонізуючим ефектом і благотворно впливає на нервову систему. Особливо корисно черешневе варення для людей з підвищеною дратівливістю. В черешнях знаходиться речовина кумарин, який підвищує згортання крові. Ось такими корисними властивостями володіє варення з черешні.
Для приготування варення рекомендують брати жовту черешню. Варення можна варити з кісточкою і без кісточки. Але краще витратити якийсь час на те, щоб видалити кісточки. Набагато приємніше їсти варення без кісточок.
Рецепт варення з черешні нескладний, зараз ми навчимо Вас, як приготувати черешневе варення.

Рецепт варення з черешні. Як приготувати черешневе варення

Інгредієнти


Вам знадобиться: 1 кілограм черешні, 1 кг цукру, 500 гр горіха фундук смаженого, один лимон і трохи ванілі.

Приготування варення з черешні


Як приготувати черешневе варення:
Ягоди спочатку переберіть, добре промийте в холодній воді. Видаліть з черешні кісточки, на їх місце в кожну ягідку вкладіть горіх.

В таз, в якому ви будете варити варення з черешні, висипте цукор і налийте воду. Зваріть сироп, додавши в нього трохи ванілі. Не забувайте помішувати сироп, щоб цукор розчинявся рівномірно.
Рецепт варення з черешні. Як приготувати черешневе варення

Всипте в таз з сиропом черешню і, акуратно помішуючи, доведіть варення до кипіння, зніміть з вогню і дайте варенню відстоятися 2 години. Таз накрийте рушником. Процедуру повторіть три рази. Не забувайте постійно помішувати варення, щоб ягоди рівномірно підживилися сиропом, а варення не пригоріло. Перед останнім кип'ятінням додайте в черешневе варення тонко нарізані скибочки лимона.
Гаряче черешневе варення розкладіть в заздалегідь підготовлені банки.

Рецепт варення з черешні своїми руками вимагає деякої підготовки, але результат вас дуже порадує. Варення дуже ароматне, оригінальне і смачне.

Відео рецепт черешневе варення


Ось відео, на якому показано приготування варення з черешні.