Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи можна брати сестру в дружки?

Чи можна брати сестру в дружки?

Додано: 13.10.14
Рубрика: Цікаве
Чи можна брати сестру в дружки?

Свідок - одна з головних персон на весіллі. Праці дружки не завжди помітні, але, повірте, обов'язків у неї багато і без її участі свято може бути просто зіпсований. Тому одне з найважливіших рішень, яке потрібно прийняти нареченій - це вибір свідка.

Вибір дружки


Свідком, як правило, стає найближча подруга нареченої. Свідок має дуже добре знати смаки нареченої, терпляче переносити її капризи, зміни настрою. А ось можна брати сестру в дружки ? Здавалося б, хто як не сестра добре знає наречену? Однак, далеко не завжди кращі подруги і навіть сестри володіють якостями, необхідними для свідка. Врахуйте, що свідкові належить вирішувати безліч організаційних питань, вона повинна мати ще й діловими якостями.

Народні прикмети


Важливу роль у виборі дружки грають народні прикмети. Давайте звернемося до них. За народною традицією у дружки вибирають молоду незаміжню дівчину. Заміжня свідок вважається не зовсім придатною, проте останнім часом ця традиція все більше порушується. А ось розведена свідок або вдова - це поганий знак для майбутніх молодят. Ось і рідна сестра, за прикметами, це не дуже хороший знак. Так кажуть прикмети, а вирішувати, можна брати сестру в дружки, належить вам.

Обов'язки свідка


Перед весіллям свідок організовує подругами. Їй в цьому допоможуть подруги нареченої, але основна організаційна робота лягає на плечі дівчини.
В день весілля свідок бере активну участь у викупі нареченої, вона повинна простежити, щоб всі документи, необхідні для розпису, не були забуті.
В своїй маленькій сумочці дружка повинна мати нитки, голки, шпильки, набір косметики для нареченої, серветки, гребінці та шпильки для зачіски нареченої, лак для нігтів. Наряд і зовнішній вигляд нареченої повинні бути бездоганні - і це обов'язок свідка.
Головна обов'язок свідка - це стежити за настроєм нареченої, нареченого і гостей. Вона повинна підтримувати гарний настрій нареченої, стежити, щоб її не відволікали дрібними організаційними питаннями. Вона навіть може взяти частину розважальної програми на себе, якщо раптом гості занудьгували.