Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фігурки нареченого і нареченої на торт своїми руками

Фігурки нареченого і нареченої на торт своїми руками

Додано: 13.10.14
Фігурки нареченого і нареченої на торт своїми руками

Сьогодні ми навчимо вас, як зробити фігурки нареченого і нареченої на торт . Весілля для кожної пари - це перший відповідальний крок в їх спільного життя. Молодятам хочеться бути на своєму святі єдиними і неповторними. Увага має бути прикута виключно до молодятам. На другому місці за красою вже стоїть торт. Найчастіше він прикрашений фігурками нареченого і нареченої, лебедями, кільцями. Ці фігурки нареченого і нареченої на торт повинні бути схожі на молодят. Трапляються ситуації, коли підібрати не виходить. Це може бути невідповідність зростання, колір волосся або розбіжність забарвлення сукні або костюма.
Фігурки нареченого і нареченої на торт своїми руками

У цьому випадку можна зробити фігурки нареченого і нареченої на торт своїми руками або зробити на замовлення, адже не кожен має дизайнерські здібності. Цим можуть займатися кондитерські фабрики, окремі люди зі здібностями в цій сфері, які працюють у приватних пекарнях або вдома.

Нерідко можна побачити неїстівні прикраси - пластикові фігурки, які можна купити в весільних салонах і магазинах. Іноді все ж доводиться робити фігурки нареченого і нареченої своїми руками, коли вони чимось не подобаються і, на вашу думку, потребують доопрацювання або ви хочете внести своє бачення таких фігурок.

Змінюємо пластикові фігурки


Фігурки нареченого і нареченої на торт своїми руками

Якщо ви віддали перевагу пластиковим і потрібно щось змінити, зробити це трохи простіше. Підберіть максимально схожі фігурки нареченого і нареченої на торт, не звертайте уваги на колір одягу, її можна замінити. Сукня нареченої можна підібрати і купити окремо в дитячому магазині і просто зняти «стару» і одягнути «новий». Костюм нареченого може бути намальований або з тканини. Якщо костюм знімається, його також можна придбати в магазині і переодягти його, якщо ні, то можна перефарбувати акриловими фарбами.
Можна зробити фігурки нареченого і нареченої своїми руками з мастики або листкового тіста. Робота з цим матеріалом вимагає навику, але фігурки виходять дуже гарними. Палітра квітів дозволяє зробити тон відповідний вам. Це ще один привід проявити свої здібності і порадувати себе ексклюзивними речами.

Спробуйте зробити фігурки нареченого і нареченої на торт своїми руками з декількох матеріалів, потім виберіть, які вийдуть найкраще. Можна створити не тільки стандартних стоять поруч нареченого і наречену, а проявити трохи гумору і зробити жартівливі сценки, головними героями яких все ж залишаються молодята. Будьте впевнені, гості оцінять ваші труди.