Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вязані туніки спицями зі схемами для початківців

Вязані туніки спицями зі схемами для початківців

Додано: 13.10.14
Вязані туніки спицями зі схемами для початківців

Туніки були широко поширені в Стародавньому Римі. Їх носили знатні персони і роботяги, особлива туніка у Папи Римського. Для кожного класу туніка мала свої особливості пошиття і шкарпетки. Комір вона не мала, а рукав з'явився в період її удосконалення. В наш час вязані туніки гачком зі схемами є досить популярним видом одягу завдяки своєму цікавому вигляду і зручності.

В'язані гачком туніки зі схемами


Туніку дуже зручно носити з вузькими штанами, джинсами і лосинами. У теплу пору доби туніки виготовляються з тонкої матерії і надягають на купальник. Існує багато моделей тунік, особливо добре виглядає в'язана туніка гачком зі схемами .
Вязані туніки спицями зі схемами для початківців


Цей варіант туніки гачком зі схемами розглянемо детальніше. Набираємо ланцюжок з 79 повітряних петель, де 3 з них для підйому.

Туніки, в'язані гачком зі схемами


Через 6 см 3 рази поспіль збавляти по 1 петлі з двох сторін. Наступні 5 см провязивать стовпчиками з накидом. Після чого за схемою в'язати ще 23 см. Коли дійдете до пройми, в'яжемо ланцюжок з 18 петель з обох сторін. Продовжуємо в'язання ще 25 см і закінчуємо. Передню, частина виконуємо за аналогією зі спинкою. Зшиваємо по боках і плечей, обв'язуємо і носимо.
В'язана туніка гачком зі схемами: для спинки набираємо 71 повітряну петлю і в'яжемо візерунок одним кольором протягом 8 рядів. Потім по 4 ряди різного кольору, які прекрасно поєднуються один з одним. На відстані 52 ряду, для освіти пройм не довязиваем перші і останні 8 петель.
Вязані туніки спицями зі схемами для початківців


Нитка закріпити в першому вузлі ряду, розташованого нижче. Ряд починаємо, як третій і продовжуємо для останнього вузла. Повертаємо й продовжуємо 4-й ряд «зіркою». Припиняємо в'язання на висоті 16 см від початку. Поличку в'яжемо як спинку, до 58 ряду. Для утворення горловині не потрібно робити 27 середніх петель. Обидві частини в'яжемо по черзі. Припиняємо в'язання на 2 ряду від початку горловини. Зшиваємо деталі в плечах і виробляє бічні шви, залишаючи розрізи в 64 см. Таким чином можна робити дуже прості і красиві вязані туніки гачком зі схемами для початківців.