Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чого хочуть чоловіки

Чого хочуть чоловіки

Додано: 13.10.14
Чого хочуть чоловіки

Що ж це за дрібниці, про які забувають і красуні, і бідолахи, які поставили на собі хрест? У що вони повинні інвестувати, якщо хочуть, щоб їх виділили, запам'ятали, полюбили - коротше, відвезли на Балі?

ПОЧУТТЯ ГУМОРУ


Цей секретний інгредієнт отримати складніше, проте він, мабуть, найважливіший.
Причому жінці навіть не треба жартувати най - більш того, в більшості випадків це навіть протипоказано. Досить знаходити жарти мови супутника і в потрібний момент сміятися чи хоча б фиркати. На щастя, вчені вже працюють над створенням силіконового почуття гумору! Це був приклад жарти, яку жінка повинна вміти відрізнити від правди. Якщо ви не впевнені в собі по частині гумору, завжди тримаєте напоготові завідомо смішні серіали на кшталт «Друзів» або «Теорії великого вибуху». Спільний перегляд з чоловіком знімає необхідність напружуватися (там є закадровий сміх, подсказивающий, що зараз був жарт) і дозволяє потім ще довгі роки спілкуватися запозиченими фразами.

КРАСИВА БІЛИЗНА


Купуючи всі ці бюст'є і жіночі трусики онлайн, жінка в першу чергу робить подарунок своєму партнеру. Це настільки очевидний факт, що ми не будемо затримуватися на ньому довго. Чим більше білизни ви себе будете купувати, тим краще. Єдине прохання: не мудрувати з застібками! Два ряди гачків і ґудзик «під квіточкою в улоговинці» - це підло і нераціонально. Ідеальний бюстгальтер, з точки зору чоловіка, той, який можна непомітно зняти з вас ще в машині. Причому зубами.

ІНТИМНА СТРИЖКА


Не зачіска, зауважте: це вже перебір. Акуратною стрижки буде цілком достатньо.