Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити паровозик своїми руками

Як зробити паровозик своїми руками

Додано: 13.10.14
Діти люблять не тільки грати, але і майструвати іграшки. Сьогодні ми навчимо вас, як зробити паровозик своїми руками . Це не тільки просто, але ще і дуже захоплююче!
Отже, починаємо наш майстер клас "паровоз своїми руками"

Матеріали та інструменти, щоб вийшов паровозик своїми руками


Щоб у нас вийшов гарний і безпечний для дитини паровозик своїми руками, нам знадобиться гарненько підготуватися. Нам знадобляться:

- дерев'яна заготовка «паровозик»;
- акрилові фарби;
- матовий акриловий лак;
- наждачний папір;

- ватяні палички;
- кисті.

Майстер клас "дитячий паровозик-іграшка"


В результаті даного майстер клас у вас повинен вийде чарівний дитячий паровозик-іграшка .
1. Ошкурити дерев'яну заготовку під паровозик своїми руками. Використовуємо для цього дрібнозернисту наждачний папір або губку для шліфування. Видаляємо пил м'якою тканиною. Покриваємо верхню частину паровозика акриловою фарбою ніжно-блакитного кольору.

2. Як зробити паровозик своїми руками: після того як блакитна фарба висохне, покриваємо нижню частину паровозика ніжно-салатовою фарбою. Для фарбування краще всього використовувати м'яку круглу кисть (синтетичну або колонок).
Як зробити паровозик своїми руками

3. Фарба висохла. Ошкурити краю паровозика з допомогою дрібнозернистої наждачного паперу. Видаляємо пил тканиною.
4. Приступаємо до декорування поверхні. За допомогою ватної палички наносимо акуратні кружечки, використовуючи білу і жовту акрилову фарби. В результаті у нас повинні вийти ромашки.

5. За таким же принципом декоруємо всі поверхні паровозика, за винятком коліс.
6. Даємо фарбі висохнути. Покриваємо всі поверхні паровозика акриловим лаком з матовим ефектом. Всього потрібно нанести декілька шарів лаку з проміжним просушуванням і ошкуриванием. Наш майстер-клас "як зробити паровозик своїми руками" завершено, дякуємо за терпіння.

Дитячий паровозик своїми руками


Дитячі іграшки повинні бути нешкідливими - це факт. Тому важливо звертати увагу на те, з якого матеріалу вони зроблені і якою фарбою пофарбовані. Візьміть дерев'яну заготовку і пофарбуйте її в потрібний колір (акриловими фарбами для дитячої творчості). Тоді ви точно будете знати, з чого, ким і як зроблена ця іграшка.

Паровозик-дитяча іграшка своїми руками, відео


На цьому відео дитяча іграшка-паровозик робиться з підручних речей, обов'язково посміться.