Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пресотерапія: нова процедура для схуднення

Пресотерапія: нова процедура для схуднення

Додано: 13.10.14
Бути вічно молодим, здоровим і красивим, напевно, мрія кожного, адже в цей час сильно не замислюючись про зайві кілограми, тимчасових змінах свого тіла і інших проблемах, які зазвичай йдуть пліч-о-пліч.
Останнім часом проблема схуднення хвилює досить велика кількість людей, з кожним роком винаходяться нові спобличчя боротьби із зайвими кілограмами, які, щоправда, не завжди виявляються дієвими.
Сконцентрувавшись на неправильних методах, людина може роками боротися зі своїми недоліками, так і не домігшись хоч якогось результату. Поряд з відомими методами, з'явилася ще одна методика, не сильно популярна у нас, але стрімко набирає обертів, іменована пресотерапія.
Пресотерапія: нова процедура для схуднення

Що таке пресотерапія і чи здатна вона на всі ті чудеса, що описують у численних рекламних проспектах салонів краси? Це дуже популярна косметична процедура, яка є різновидом апаратного масажу, найчастіше, підноситься, як ефективний метод схуднення.
Але чи все так насправді? Адже, якщо уважно вивчити це питання, то виникає безліч сумнівів і непорозумінь, так, давайте ж розберемося, чи дійсно ця процедура настільки ефективна і, якщо так, то як довго триває такий ефект?
Якщо трохи зануритися в історію, то стане відомо, що першим пресотерапія застосував голландський учений Ван Дер Молин. Саме він зміг сконструювати пристрій, який би нагнітало в певних частинах тіло тиск, що значно перевищує атмосферний.
Завдяки цьому, тіло людини стискається подібно до того, як його стискає вода на морській глибині, що в результаті призводить до очищення міжклітинної рідини: рідина з тканин зміщується в кровоносне русло.
Такий винахід, в першу чергу, стало застосовуватися для реабілітації хворих після тяжких травм, так як вони завжди супроводжуються набряками прилеглих тканин, а пресотерапія допомагала швидко і ефективно позбавлятися від них.

З точки зору фізіології


Сьогодні під час проведення сеансу, на пацієнта надягають спеціальний костюм, який складається з окремих секцій. У кожну з них у послідовному порядку починає подаватися повітря, які і буде створювати необхідно тиск. Його величину, а також розташування необхідних пульсацій, повністю контролює комп'ютер.
Пресотерапія: нова процедура для схуднення

Як ми вже говорили, завдяки таким стиснень, відбувається повне очищення міжклітинної рідини, куди стабільно надходять продукти клітинної життєдіяльності. Тиск повітря, основному, впливає на лімфатичну систему, тому процедура пресотерапії забезпечує активний лімфодренаж: відходи, отрути, токсини та інші застійні продукти виводяться з організму.
Фахівцями відмічено, що такі систематичні впливу на організм, призводять до нормалізації обмінних процесів, поліпшується відтік венозної крові і стабілізується артеріальний тиск, відновлюються запаси чистої міжклітинної та внутрішньоклітинної води. В результаті, завдяки процедурі, зайва рідина залишає наш організм, а тіло стає більш підтягнутим і струнким.
Завдяки цьому пресотерапія активно застосовують в косметології з метою позбавлення від зайвої набряклості тіла, для боротьби з целюлітом, а також, щоб поліпшити еластичність і пружність шкірних покривів.

Ефективність


Виходить, відштовхуючись від численних достоїнств цього методу, можна зробити висновок, що це досить ефективний спосіб схуднення і загального поліпшення стану тіла?
За заявами більшості косметологічних клінік, буквально за 3-5 сеансів пресотерапії, ви зможете побачити вражаючий результат: в області талії точно зникне кілька зайвих сантиметрів, а ваги покажуть, що ви стали на пару кілограмів легше.
І це дійсно так: за рахунок позбавлення від зайвої рідини, вдається домогтися такого ефекту, але хіба отриманий результат можна назвати стабільним? Швидше ні, ніж так. Варто вам випити достатню кількість води і поїсти солоної їжі, як все повернеться на круги своя.
Пресотерапія: нова процедура для схуднення

Цей метод ще називають «схудненням для ледачих», адже результат від одного сеансу може бути дорівнює результату двох виснажливих тренувань у спортзалі. Правда, різниця все-таки є: у результаті пресотерапії ви не боріться з жировими відкладеннями, а просто втрачаєте зайву рідину. А чи можна за допомогою такого методу позбутися целюліту?
Тут більше шансів, адже целюліт - це, по суті, і є місцевий набряк, який гальмує нормальний кровообіг, у результаті чого і з'являються ненависні нерівності. Більшого результату можна добитися, якщо поєднувати дану методику з іншими, наприклад, з вакуумно-роликовим масажем або обгортаннями .

Показання


Насправді цей метод, навіть більшою мірою, застосовують у медичній практиці, ніж в косметології, його з успіхом використовують для лікування деяких патологічних станів.

 • Профілактика і лікування целюліту.

 • Зняття важкості у ногах, набряклість.

 • Поліпшення кровообіг і, як наслідок, насичення тканин киснем.

 • Зниження зайвої ваги.

 • Профілактика захворювань, які супроводжуються набряком внутрішніх органів.

 • Лікування і профілактика тромбозу, варикозу .

 • Особливо корисно спортсменом після тривалих і важких навантажень.

 • В якості реабілітації після проведення ліпосакції .


 • Ще однією перевагою такої процедури є його відносно невисока ціна - вона вища, ніж ціни на інші процедури аналогічного спектру дії.
  Відгуки людей, які на своєму досвіді випробували пресотерапія в дії, смно відрізняються: хтось у захваті від отриманого ефекту, а хтось скаржиться, що занадто сильний тиск на частини тіла не просто лякає, але і викликає досить неприємні відчуття. Успіх такої терапії, багато в чому буде залежати від фахівця, адже саме він задає апаратурі необхідні параметри тиску, від яких і буде залежати комфорт та результати пресотерапії.

  Протипоказання


  Як і всякі подібні процедури, пресотерапія також має свої протипоказання:

 • незагоєні рани і опіки;

 • атеросклерози;

 • дерматити;

 • тромби у венах;

 • серцева недостатність, ішемічна хвороба серця;

 • доброякісні та злоякісні пухлини;

 • загроза переривання вагітності.