Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дві гірлянди з шишок своїми руками

Дві гірлянди з шишок своїми руками

Додано: 14.10.14
Дві гірлянди з шишок своїми руками


Зібрані восени в парку шишки дуже часто використовуються дітьми для створення виробів. З легкість їх можна перетворити і прикраса для інтер'єру. Для таких інтер'єрних саморобок шишки потрібно вибирати якісні, цілі і бажано однакові за розміром. Кілька нехитрих прийомів декораторів, дозволять вам перетворити настільки простий предмет в справжню інтер'єрну розкіш. В даних майстер-класах ми пропонуємо вам поетапні інструкції, як зробити дві гірлянди з шишок своїми руками. Одна буде радувати ваше око сяйвом золота, а друга допоможе створити смовижні композиції зі свічками.Гірлянда з шишок з сусальним золотомДві гірлянди з шишок своїми руками


Контрастні переливи золота на гірлянді з шишок допоможуть створити у вашому будинку святкову атмосферу. Робити гірлянду потрібно акуратно, якщо ви хочете, щоб вона дійсно виглядала як творіння рук досвідченого дизайнера.

Матеріали

Перед початком роботи обов'язково підготуйте:шишки;
шпагат;
фарбу в балончиках золотистого кольору;
листи сусального золота;
клей;
кисть-губку;
жорстку кисть;
лак-спрей;
гачки;
плоскогубці.Дві гірлянди з шишок своїми руками


Крок 1 . Першим ділом вам необхідно зібрати шишки. Число їх буде залежати від бажаної довжини гірлянди. Шишки повинні бути сосновими, злегка розкритими і обов'язково цілими і міцними.

Крок 2 . Підготовка шишок до роботи полягає у видаленні пилу, бруду, очищення їх від гілок, листя та іншого сміття. Для цього вам знадобиться жорстка щіточка і волога серветка. Протріть шишку і змахніть з неї пил. Якщо шишка дуже брудна, можете змити її в воді і промокнути паперовим рушником. Вимиті шишки залиште до повного висихання.

Дві гірлянди з шишок своїми руками


Крок 3 . На підготовлені шишки потрібно нанести спеціальний клей для роботи з сусальним золотом. Клей являє собою рідку субстанцію молочного кольору. Для нанесення цього клею на шишки краще використовувати кисть-губку. Якщо останній, немає, використовуйте звичайну поролонову губку. Губка дозволить нанести клей тільки на поверхню шишки, не даючи йому потрапити всередину, з пензлем працювати, таким чином, буде трохи складніше.

Клеєм можете покрити всю поверхню шишки або нанести його ділянками, наприклад, тільки у верхній частині. Врахуйте, що золотиста фольга буде знаходитися тільки там, де є клей.

Дві гірлянди з шишок своїми руками


Крок 4 . Наносячи клей, відправте шишки висихати. Виробником клею, як правило, вказується час, необхідний для підсихання клею. Для цього процесу краще використовувати підставки, щоб область з нанесеним клеєм не стикалася з робочою поверхнею. Роль такої підставки з легкістю виконає звичайний паперовий лоток з-під курячих яєць. Коли клей підсохне, він стане прозорим, але своїх липких властивостей не втратить. Шишка з прозорою липковатой поверхнею вже готова до подальшої роботи.

Дві гірлянди з шишок своїми руками


Крок 5 . Тим часом, поки шишки сохнуть, можете підготувати гачки. Гачки для шишок знадобляться особливі. За зовнішнім виглядом вони нагадують гвоздики з петелькою для біжутерії, але розміром вони трохи більше, а на кінці є різьба. Гачки обов'язково пофарбуйте в золотистий колір. Використовуйте для цього золотисту фарбу в балончиках. Покрийте гачки фарбою з усіх боків двома шарами. Залиште гачки до повного висихання.

Крок 6 . До шишкам прикладете листи сусального золота. Для зручності роботи можете нарізати їх невеликими шматочками. Злегка притисніть листи пальцями і через пару хвилин і змахніть фольгу жорсткою кистю або сухою кистю-губкою. Таким чином, обклейте золотистою фольгою всі заготовлені шишки.

Дві гірлянди з шишок своїми руками

Дві гірлянди з шишок своїми руками

Дві гірлянди з шишок своїми руками


Крок 7 . Зафіксувати отриманий результат і захистити шишки від природного процесу псування допоможе лакове покриття. Для такої роботи лак краще брати у вигляді спрею. Просто покрийте їм заготовлену шишку і залиште до повного висихання поверхні.

Крок 8 . Тепер необхідно зробити кріплення для шишок. Для цього візьміть гачок. Затисніть його плоскогубцями і почніть вкручувати в шишку, розташувавши гачок прямо в центрі нижньої частини. Вкручуйте дуже акуратно. Щоб не здерти фарбу з гачка, можете підкласти між ним і плоскогубцями невеликий шматочок фетру чи тканини.

Дві гірлянди з шишок своїми руками


Крок 9 . Фінальним штрихом всієї роботи є складання гірлянди. Процес цей дуже простий. Вам необхідно відрізати шпагат потрібної довжини і нанизати на нього шишки. Якщо гірлянду ви будете розташовувати так, що шишки можуть скотитися, обов'язково зафіксуйте їх розташування на шпагаті, зав'язавши вузлик з двох сторін від гачків.

Дві гірлянди з шишок своїми руками

Дві гірлянди з шишок своїми руками


Гірлянда з золотистих шишок готова! Її ви можете використовувати неодноразово. Адже гірлянда залишиться цілою і неушкодженою ще кілька років.

Дві гірлянди з шишок своїми руками
Дротяна гірлянда з шишокДві гірлянди з шишок своїми руками


Ще один варіант гірлянди з соснових шишок цікавий тим, що шишки у виробі розташовані дуже близько один до одного. За рахунок цього гірлянда виглядає досить багато, а дротове підстава дозволяє використовувати її в самих різних інтер'єрних рішеннях.

Матеріали

Для роботи вам потрібно підготувати:шишки;
дріт;
лак-спрей.Дві гірлянди з шишок своїми руками


Крок 1 . Для початку займіться пошуком та підготовкою шишок. Шишки збирати приблизно однакові. Вибиваються із загального ряду шишки не зроблять гірлянду привабливіше, вони всі повинні бути одного розміру. Краще всього, якщо шишки будуть вже розкрилися, але при цьому цілі. Надломанние шишки в цьому виробі не потрібні.

Для подібних виробів шишки краще взагалі не збирати, а зривати з дерева. Шишки під деревом можуть бути прогнилими, червивими, а також можуть мати неприємний запах, особливо, якщо поблизу вигулюють собак.

Якщо шишки не розкрилися, цей процес можна прискорити в домашніх умовах. Для цього їх потрібно помити і відправити в духовку. Температуру в духовці регулюйте самостійно, відштовхуючись від її потужності. Стежте, щоб гулі не згоріли.

Швидше буде відправити шишки в мікрохвильову піч. На самій високій температурі сухим шишкам для розкриття потрібно близько 40 секунд, а тільки вимитим і сируватим до 2 хвилин.

Крок 2 . Підготувавши таким чином, шишки, обов'язково очистіть їх від пилу. Для цього по поверхні шишки пройдіться сухим пензлем.

Крок 3 . Після очищення шишок можете приступати до складання гірлянди. Визначтеся з її довжиною і відріжте від мотка шматок дроту, помноживши потрібну вам довжину на два. Дріт потрібно брати з запасом, так як вона буде робити по одному витку навколо кожної шишки.

Скріпіть зазначеним способом всі шишки між собою, дріт обертайте ближче до основи шишки, але обов'язково на одному рівні. В іншому випадку, гірлянда не буде виглядати акуратним.

Дві гірлянди з шишок своїми руками


Отриману гірлянду ви можете використовувати на власний розсуд, підвісивши її в кімнаті на гвоздики, обмотавши дротом канделябри, підсвічники і т.д. Гнучка дріт дозволить вам створювати з цією гірлянди різні композиції.

Якщо ви хочете використовувати шишку протягом тривалого часу, покрийте шишки лаком-спреєм для обробки дерева. Цей прийом продовжить термін їх експлуатації.