Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде Карпов 4 сезон

Коли вийде Карпов 4 сезон

Додано: 14.10.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде Карпов 4 сезон

Коли вийде Карпов 4 сезон?
Дата виходу продовження цікавить всіх фанатів цього кримінального російського серіалу? А чи буде взагалі зняті нові серії?
У жовтні 2014 року глядачі побачили довгоочікувану прем'єру третього сезону серіалу Карпов. Цей російський багатосерійний кримінальний телепроект від кінокомпанії Dixi Media , який явяелтся спін-оффом серіалів «Глухар» і «П'ятницький», користується величезною популярністю у глядачів.
У центрі сюжету колишній підполковник Стас Карпов, який бореться з криміналом своїми жорсткими методами.Главний герой впевнений, що боротися зі злом необхідно, навіть якщо методи боротьби часто будуть виходити за рамки загальноприйнятих в суспільстві понять про добро, моралі і честі.
Перед виходом третього сезону з'явилася інформація про те, що третій сезон може стати заключним. Деякі джерела повідомляли, що Стаса вб'ють в кінці сезону. Творці пішли на цей крок, нібито для того, щоб прикрити цей серіал. А замість нього відродити Глухаря.
Більшість телеекспертів насилу вірять в те, що серіалу Карпов закриють на піку його популярності. Хоча є й такі, які зазначають, що з кожним новим сезоном серіал стає слабкішим, а сюжет менш захоплює. Як би там ні було, у серіалу є чимало фанатів, які з великим задоволенням посмилися б 4 сезон. Навіть якщо Стас та загине наприкінці третього сезону, це може виявитися лише піарходом для залучення уваги до шоу. А вбивство млжет бути простий інсценуванням, яка розкриється в 4 сезоні.
Дата виходу « Карпов» 4 сезон - осінь 2015 року (приблизно)
А вам сподобався третій сезон? Хочете побачити продовження?