Корисні поради
на всі випадки життя
» » Тампони з маззю Вишневського

Тампони з маззю Вишневського

Додано: 14.10.14
У повсякденності мазь Вишневського або лінімент бальзамічний у лікарському середовищі було винайдено лікарем-хірургом А. В. Вишневським близько сотні років тому (якщо точніше - в 1927 році, міжнародна назва: трибромфенолят плюс дьоготь). Це антисептичний, протизапальний препарат, який надає дратівливу дію (прискорює абсцедирування у випадку локальних запальних реакцій, сприяє швидкому процесу регенерації).Тампони з маззю ВишневськогоМазь Вишневського з давніх пір отримала широке поширення і використовується для лікування величезного спектру запальних захворювань:
абсцеси, карбункули, фурункули;
пролежні, опіки, обмороження;
псоріаз, дерматози;
ендартеріїт, тромбофлебіт і т.д.
Мазь Вишневського досі не втратила свою актуальність. Це не смно, адже вона недорога і доступна в порівнянні з безліччю інших протизапальних препаратів. Її склад надзвичайно простий і разом з тим абсолютно унікальний, чинить ефективний вплив на локальні запальні вогнища.

Лінімент бальзамічний за Вишневським має у своєму складі три основних натуральних інгредієнта. Серед них:
березовий дьоготь (збільшує приплив крові до тканин) - 3 частини;
ксероформ (потужний антисептик) - 3 частини;
рицинова олія (надає пом'якшувальну дію, сприяє проникненню інших складових углиб шкіри і слизових оболонок) - 90-100 частин.
Тампони з маззю Вишневського
Застосування мазі Вишневського в гінекологіїСпектр застосування мазі Вишневського не обмежується лише захворюваннями шкіри. Відомо її широке застосування в жіночій гінекології. За відгуками деяких щасливців, ця мазь допомогла їм впоратися з безпліддям і народити на світ довгоочікуваного малюка.

У гінекології мазь Вишневського використовується для боротьби з такими порушеннями, як:
запальні процеси в яєчниках (т.зв. запалення придатків);
запальні процеси в органах малого тазу;
непрохідність маткових труб і трубне безпліддя;
ерозія шийки матки, бартолініт, ендометріоз, молочниця (кандидоз);
спайки.
Крім цього, в області медицини для жінок лінімент бальзамічний по Вишневському використовується перед хірургічними втручаннями та після них для якнайшвидшого загоєння, а так само як частину комплексної терапії. Сучасні гінекологи заперечують настільки розхвалену користь мазі Вишневського, а от лікарі старої закалки навпаки продовжують рекомендувати лінімент жінкам у боротьбі з гінекологічними захворюваннями. Це можна зрозуміти, адже в радянському союзі вибір препаратів для лікування делікатних жіночих проблем був не те що мінімальний, а просто мізерний, тому народні засоби разом з маззю Вишневського приходили на допомогу в кожному випадку. У даний момент рішення застосовувати мазь інсмідуально, воно залишається вільним за кожною жінкою.

Мазь Вишневського використовується в гінекології комплексно (наприклад, спринцювання разом з водяним настоєм лікувальної ромашки). У сукупності з іншими антибіотиками вона виробляє ефект краще, ніж самостійно. Як працює мазь?
вона має антисептичекий ефект (впливає антибактериально, прискорює загоєння);
відновлює баланс мікрофлори органів малого тазу;
загоює і відновлює слизову середу статевих органів, прочищає її;
створює прохідність маткових труб;
сприяє швидкій регенерації в післяопераційний період (після хірургічного втручання).
Тампони з маззю Вишневського


Гінеколог може призначити застосування мазі Вишневського в самих різних ситуаціях: від кандидозу до безпліддя. Коло показань лініменту бальзамічного досить широкий. Не варто смуватися, якщо лікар на прийомі призначить комплексну терапію з використанням цього застарілого препарату. Незважаючи на свій солідний вік, він залишився таким же ефективним, як багато років тому (підтверджено тисячами здорових жінок), і обійшов багато сучасні ліки. «В простоті - сила». Це повністю стосується натурального і простого складу мазі.

Лінімент бальзамічний по Вишневському застосовується не просто так, шляхом внутрішньої пальпації, а з допомогою жіночих тампонів. Ці інтимні засоби гігієни необхідні під час курсу лікування на основі мазі Вишневського. Її невеликою кількістю (12-15 р., бульбашки випускаються по 50 або 100 р.) потрібно просочити тампон. Зробити це буде легко, так як структура лініменту більш рідка в порівнянні з типовою структурою мазі (із-за присутності в ній протимікробних бальзамирующих компонентів). Змочений маззю тампон вводити у піхву на ніч або на 4-6 годин (залежно від інсмідуальної чутливості), вранці витягується. Курс лікування може тривати від 10 до 14 днів (як правило, близько двох тижнів). Одиничне застосування препарату нічого не дасть, щоб він подіяв, потрібно регулярне застосування.Показання та протипоказання до використання тампонівМазь Вишневського призначена для зовнішнього використання. Не можна вживати перорально! Протипоказань щодо використання лініменту Вишневського набагато менше в порівнянні з показаннями. Заборонено використовувати мазь у випадках інсмідуальної непереносимості препарату (гіперчутливості до його компонентів) і запальних наривів в особливо небезпечних ділянках тіла.

Як допоміжний і супутній препарат лікуючий гінеколог може призначити мазь при лікуванні ІПСШ. Сам по собі лінімент Вишневського не позбавить від статевої інфекції, але посилить ефективність лікування.

Тампони з маззю Вишневського
Як робити тампони з маззю ВишневськогоДля того щоб зробити тампони з маззю Вишневського потрібно:
кілька упаковок жіночих тампонів з розрахунку на тривалість курсу лікування;
1-2 ампули мазі Вишневського (відпускається без рецепта в аптеці).
Протягом курсу лікування (триває до 2 тижнів) необхідно наносити на тампон 12-15 р. лініменту Вишневського, вводити всередину на ніч, вранці витягати. Повторювати процедуру щодня до кінця лікуючого курсу.