Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вагітність після аборту

Вагітність після аборту

Додано: 15.10.14
сім відомо, що аборт (штучне переривання вагітності) не кращим чином позначається на здоров'ї жінки. Звичайно, аборт роблять не тільки тому, що жінка цього захотіла, але і за медичними показниками.
Вагітність після аборту
Але в будь-якому випадку він має погані наслідки. Адже після аборту можуть бути запальні захворювання, які приведуть до безпліддя. Але якщо вам все ж вдалося завагітніти, то потрібно очікувати ускладнення. Розглянемо їх.Загроза переривання вагітності.Під час аборту може статися травма шийки матки, яка може призвести до розкриття шийки і втрати вашого майбутнього дитини. Найчастіше це відбувається, якщо ваша перша вагітність закінчилася абортом. Адже канал шийки дуже вузький і погано піддається розширенню. Головною ознакою такої ситуації є поява кров'янистих виділень і біль внизу живота. Таким чином, відбувається викидень. Звичайно, цього можна уникнути, наклавши шви на шийку матки.

Так само причиною викидня може бути і гормональний збій, адже при вагітності організм повністю спрямований на ріст і розвиток плода, а перервавши вагітність можна порушити роботу ендокринних органів. І ваш плід при новій вагітності не буде повністю забезпечений гормональної підтримкою. Наприклад, прогестерон, який зберігає вагітність у перші три місяці.Затримка росту.З-за попередніх абортів можливі дефекти формування плаценти, це призводить до нестачі надходження кисню до плоду. Наслідками цього є відставання плода в зростанні, можливо, що дитина народитися з маленькою вагою, що теж ризик. Для запобігання такій ситуації необхідно відслідковувати ріст плода, щоб він відповідав термінах вагітності. Якщо така ситуація все ж статися необхідно терміново лягти в лікарню на лікування.Розрив матки.Це дуже серйозне ускладнення, яке приносить шкоду і мамі і малюкові. При такій ситуації необхідно ретельне спостереження лікаря. Вона може виникнути після багаточисельних абортів і в ході аборту шляхом утворення наскрізного отвору. Якщо це сталося, то жінці роблять операцію по відновленню стінки матки. Ця сполучна тканина не дуже еластична і погано розтягується, що може призвести до розриву матки під час вагітності або під час пологів.Не правильне прикріплення плоду.Як вже говорилося вище, після абортів в матці утворюються запальні процеси і з'являються спайки, які заважають прикріпленню плодового яйця. І воно шукає місце, де немає пошкоджень. Як правило, це нижні ділянки матки. А це означає, що плацента розташована дуже низько і перекриває вихід з шийки, що може призвести до шеечной вагітності. Це може призвести до кровотечі. Шийкова вагітність може призвести до видалення матки, адже її не можна доносити до кінця. І при такій вагітності плід видаляють.

Загалом, багато ускладнень. Просто потрібно запам'ятати, що після аборту не потрібно поспішати з вагітністю. Адже для відновлення жіночого організму як мінімум потрібно півроку. Необхідно відвідати гінеколога і пройти ряд досліджень і здати аналізи. І якщо ви впевнені, що все в порядку, можна планувати наступну вагітність.