Корисні поради
на всі випадки життя
» » Очищення організму від паразитів

Очищення організму від паразитів

Додано: 15.10.14
Форми життя смно різноманітні: від крихітних інфузорій, не доступних неозброєному оку до величезних тварин і рослин, приголомшливих нашу уяву. Найчастіше в безпосередній близькості від нас мешкають живі істоти, про присутність яких ми навіть не здогадуємося. І не завжди таке співіснування для нас безпечно, тому що багато з них - паразити.
Очищення організму від паразитівПаразити - це організми, які живуть, живлячись за рахунок інших організмів. Як правило, вони не чинять сильного руйнівного впливу - їм «невигідно» вбивати господаря і захворювання протікає без виражених симптомів, але шкоди здоров'ю все одно наноситься.

По-перше, паразити виділяють токсичні речовини, що отруюють організм і пригнічують імунітет. По-друге, вони ушкоджують структуру органів і таким чином порушують їх нормальну роботу. Все це в кінцевому підсумку може призводити до розвитку різних хронічних захворювань.

Отже, які ж бувають паразити і як очистити від них свій організм?

Насамперед, це різні гельмінти (аскариди, гострики, лентеци), в народі - глисти. Найчастіше вони мешкають в кишечнику, але можуть вражати й інші органи: печінка, легені, м'язи і навіть головний мозок. Також до паразитів відносяться деякі види найпростіших, комах, паразитарні гриби.

Для того щоб звільнити від паразитів свій організм можна використовувати медикаментозне лікування, або застосувати народні засоби.

Фармацевтична промисловість випускає велику кількість протипаразитарних препаратів. Однак слід пам'ятати, що вони бувають широкого і вузького спектру дії і, як правило, токсичні не тільки для паразитів, але почасти й для клітин господаря, тому застосовувати їх слід за призначенням лікаря, попередньо здавши необхідні аналізи.

Народні методи пропонують використовувати кашки або настої з різних рослин (часник, цибуля, льон з гвоздикою, волоський горіх, кокос, насіння гарбуза, морква, гострий перець).

Наведемо деякі рецепти.Цибулину дрібно нарізати, залити склянкою окропу і дати настоятися протягом 12 годин, далі процідити отриманий настій. Пити 10 днів, натщесерце.
Очищений часник (300 г) подрібнити і залити 1 л коньяку. Настоювати в темному місці протягом трьох тижнів. Приймати вранці натщесерце по 1 ст. ложці протягом двох місяців.
Подрібнити 300 г гарбузового насіння, покласти їх в миску, додати воду (50 г) і мед (1 ст. ложку), перемішати до отримання однорідної маси. Є вранці натщесерце, поступово, ретельно пережовуючи. Через три години прийняти проносне - сульфат магнію з розрахунку 15 ч. ложки на півсклянки води. Ще через півгодини зробити клізму.Також можливе проходження спеціалізованих програм по очищенню організму. Їх пропонують різні клініки, наприклад, програми з очищення кишечника або печінки.

Якщо ви вирішили позбутися від паразитів, пам'ятайте про необхідність дотримання профілактичних заходів. Це дозволить уникнути постійного перезараження. Виконуйте наступні правила:купуйте продукти харчування в офіційно зареєстрованих торговельних точках, де продукція пройшла ветеринарно-санітарну експертизу;
стежте, щоб м'ясо і риба були добре просмажені або проварені;
мийте фрукти та овочі перед вживанням;
дотримуйтесь правил обличчястої гігієни;
якщо у вас є домашні тварини, проводите своєчасно їх дегельмінтизацію і обробляйте проти кліщів і бліх;
намагайтеся дотримуватися здорового способу життя: збалансоване харчування, повноцінний сон, прогулянки на свіжому повітрі.Чим вище імунітет - тим менше шансів для паразитів!