Корисні поради
на всі випадки життя
» » Протизаплідні вагінальні таблетки

Протизаплідні вагінальні таблетки

Додано: 15.10.14
Сьогодні всі ЗМІ охоче надають нам вичерпну інформацію про засоби контрацепції.

Протизаплідні вагінальні таблетки


Варто використовувати вагінальні протизаплідні таблетки?

Всі методи контрацепції умовно можна розділити на кілька основних груп.
Біологічні (розрахунок «небезпечного» періоду в циклі, перерваний статевий акт).

Бар'єрні (презервативи, контрацептивні губки, діафрагми).

Гормональні (об'єднані і некомбинированние оральні контрацептиви, гормональні ін'єкції, посткоитальная контрацепція).

Хірургічні (стерилізація).

Хімічні (вагінальні протизаплідні таблетки, креми, свічки).
Хімічні методи контрацепції - порівняно нове явище в питанні запобігання, проте останнім часом все більше жінок віддає перевагу цьому способу окремо або в поєднанні з іншими методами. Найчастіше такі засоби випускаються у формі таблеток.Протизаплідні вагінальні таблетки являють собою вагінально застосовуваний препарат, що містить активну речовину. У минулому В ролі активної речовини в таких таблетках виступала лимонна кислота, сьогодні - нонаксиналон або хлорид бензалконію. Дія такого методу контрацепції полягає в проникненні активної речовини в піхву, в результаті чого знижується активність сперматозоїдів, ефективність становить від 75 до 80 відсотків.

Переваги вагінальних таблеток.

Основна перевага таблеток полягає в їх безпеки для всього організму. Вагінальні таблетки майже не мають побічних ефектів, так і перелік протипоказань до їх застосування невеликий. Ця особливість обумовлює можливість використання таких препаратів практично в будь-який період життєдіяльності жіночого організму.Вагінальні таблетки можуть використовуватися протягом тривалого часу, їх можна поєднувати з іншими засобами контрацепції.Недоліки негормональних таблеток.Незважаючи на те, що список протипоказань не значний, вони все-таки є. Недоліком можна вважати і те, що такі таблетки необхідно вводити перед кожним статевим контактом, зберігаючи інтервал близько 10 хвилин. Також застосування вагінальних таблеток ускладнює гігієну статевих органів, так як взаємодія мила з активною речовиною послаблює дію препарату.

Основні види вагінальних таблеток:


Фарматекс. Активна речовина - хлорид бензалконію. Препарат починає діяти через 10 хвилин, час дії - близько 3 годин. Таблетки можуть застосовуватися в період вагітності і лактації.

Трацептин. Активна речовина - гідротартрат калію. Дія препарату починається через 10 хвилин після застосування. Препарат протипоказаний при кольпітах та ерозії шийки матки. Використання можливе строго після консультації з гінекологом.

Гинакотекс. Активна речовина - хлорид бензалконію. Таблетки починають діяти через п'ять хвилин після застосування, препарат зберігає свої властивості протягом 4 годин. Гинакотекс може застосовуватися в період вагітності і лактації.

Бенатекс. Активна речовина - хлорид бензалконію. Таблетку необхідно ввести за 10 хвилин до контакту, час дії - 3 години. Нешкідливий при застосуванні під час вагітності та лактації.
Вибір марки вагінальних таблеток, як і взагалі вибір способу контрацепції залежить тільки від конкретної людини. Але в будь-якому випадку пам'ятайте, що всі негормональні протизаплідні таблетки ефективніше в поєднанні з іншими методами контрацепції, а консультація фахівця перед застосуванням препаратів допоможе вам не нашкодити своєму організму.