Корисні поради
на всі випадки життя
» » Причини молочниці

Причини молочниці

Додано: 15.10.14
Так уже повелося, що кандидоз або як його називають в народі «молочниця» - це захворювання, викликане грибком роду кандіда, який присутній в органах людини. До недавнього часу молочницю вважали венеричною хворобою. Статевий контакт може послужити поштовхом для розвитку кандидозу, як у жінок, так і у чоловіків. Пізніше встановили, що інфікування відбувається відразу після народження.Причини молочниціВелика кількість жінок стикаються з молочницею. Це захворювання викликає масу незручностей, але не представляє загрози для життя, тому багато займаються самолікуванням.

Причинами появи кандидозу (молочниці) можуть бути наступніЗниження імунітетуЗниження імунітету відбувається у жінок в основному в період вагітності. Навіть якщо це нормальне явище, однак, молочниця у вагітної жінки є небезпечною для життя дитини, особливо якщо не пройти курс лікування. При пологах, під час проходження по родових шляхах малюк контактує з вагінальної середовищем і не смно, якщо у нього в найкоротші терміни буде розвиватися кандидоз (молочниця) порожнини рота або шкіри.Прийом антибіотиківМолочниця поширюється саме після прийому антибіотиків. Справа в тому, що антибіотик знищує бактерії, якими викликано захворювання, і без яких неможливо підтримати мікробна рівновага. Нормальна флора кишечника флора і лакто бактерії піхви у цьому випадку теж виявляються беззахисними. А от гриби не реагують на антибіотики, для них навпаки створюються найбільш оптимальні умови для розмноження і росту.Супутні захворюванняЯкщо у вас цукровий діабет, то з молочницею впоратися буде вже. У всіх тканинах організму підвищена концентрація глюкози. Рясне вживання солодощів і виробів, виготовлених з дріжджового тіста, також можуть посприяти розвитку кандидозу.

У любителів фаст-фуду спостерігається гіповітаміноз. Він починає вражати слизову кишечника і піхви, що неодмінно полегшує потрапляння в них патогенних грибів.

Також причинами молочниці можуть бути наступні захворювання: гастрит, коліт, туберкульоз, пієлонефрит.

Причини молочниці
Особиста інтимна гігієнаЗгубно діє на лакто бактерії і веде до їх повного знищення постійне використання мила, до складу якого входить луг. Безліч популярних крем-гелю для інтимної гігієни містять речовину триклозан, яке є антибіотиком (а ви вже знаєте, до чого це може призвести). Безсумнівно, джинси в обтяжку і красиве, але тісна синтетичне білизна дозволить вам виглядати на «відмінно», проте із-за цього відсутнє нормальне вентилювання статевих органів.Методи контрацепціїТривалий і частий прийом гормональних препаратів погіршує лужне середовище піхви, що може послужити причиною молочниці. Також до порушень нормальної мікрофлори піхви призводить і дуже тривале використання внутрішньоматкової спіралі.

Тим не менш, зовсім відмовлятися від контрацепції не варто, необхідно тільки вчасно подбати про профілактику.

Для профілактики кандидозу (молочниці) необхідно вести здоровий спосіб життя, дотримуватися правил обличчястої інтимної гігієни, а також правильно харчуватися.