Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як прокидатися вранці - здорове пробудження

Як прокидатися вранці - здорове пробудження

Додано: 15.10.14
Наш настрій здебільшого залежить від того, як ми прокинулися. Як з'ясувалося, вміти правильно прокидатися вранці - дуже важливо. Буває встанеш не з тієї ноги і день не заладиться.
Як прокидатися вранці - здорове пробудженняСучасні люди взагалі звикли спати менше, ніж потрібно організму, засиджуючись допізна на роботі, біля телевізора або гуляючи всю ніч безперервно. Для того щоб добре виглядати, для здоров'я організму, людині потрібно не менше семи годин сну.

Задумайтеся, адже деколи можна пропустити чергову гулянку або відкласти деякі справи на завтра, адже здоров'я важливіше і його не повернеш. Деякі люди по натурі «сови» і лягати пізно і не могти прокинутися рано - для них нормальний стан. Але, доведено, що найбільш корисні години для сну з 22 години вечора до 2 години ночі, саме в ці години організм людини найбільшим чином розслабляється і отримує користь від сну.

Якщо вам важко вставати вранці, але потрібно і ви хочете, щоб вас чекав вдалий день, то вам допоможе самомасаж. Після дзвінка будильника наш мозок приходить до тями, навіть якщо ми не відкриваємо очі, все одно вже все розуміємо і можемо здійснювати дії.

Коли ви відчуваєте, що очі зовсім не хочуть відкриватися, потріть руками мочки вух. Ви відразу відчуєте, що стало набагато легше, і перестанете провалюватися в сон. Потім потріть повністю всі вуха, на них дуже багато точок, які відразу активізуються. Слідом, перейдіть до пальців рук, тріть, крутіть, тільки так щоб не завдавати собі біль.

Послідовність у самомассаже така: спочатку вуха, потім кисті, повністю руки, шия, обличчя, груди, живіт, спина, ноги і ступні. Робіть зі своїм тілом, що хочете, тріть, стискайте, зволікайте, гладьте, головне, не заподіюйте собі біль, а в іншому організм вам допоможе, ви самі відчуєте, як би вам хотілося помасажувати ту чи іншу ділянку тіла.

Корисний не просто масаж, а саме самомасаж, тому що власна енергія, що йде від ваших рук і спрямована на активізацію точок на тілі, змусить вас прокинутися. Після проведення самомасажу, вставайте з ліжка, краще всього буде зробити невелику зарядку.

Обов'язково посмотритесь в дзеркало і посміхніться собі, про себе подумайте, як ви прекрасні і який чудовий день вас чекає. Після всього цього пройдіть у ванну кімнату і прийміть контрастний душ.

Дуже важливо, щоб всі ваші дії супроводжувалися усмішкою, тоді ваш настрій підніметься й день буде вдалим.