Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кидайте курити на здоров'я!

Кидайте курити на здоров'я!

Додано: 15.10.14
Чому так люди влаштовані, що не бажають ділитися дрібними, але значущими подіями у своєму житті? В даний момент це питання стосується жінок, які кинули курити. Респект вам і повагу, однак, давайте підтягувати і інших. Давайте розповімо, що було до і після, коли не стало сигарети в руках.
Кидайте курити на здоров'я!Як і багатьох курців, у свій час мене мордували ангіни і температура 37 градусів. Ніхто нічого не знахосм серйозного, у горлі особливого запалення, до речі, теж. Змучена, я обливалася холодною водою і ходила до лікарів. Мене довго лікували, і на тлі всього, разом з контрацептивами, почалися кровотечі.

До цих пір із здриганням згадують той період між життям і прірвою. Зараз я знаю, що все це я сама провокувала сигаретами! А у мене тоді тільки дочка народилася

Минуло кілька років. І одного разу навесні, як тільки перші промінчики її стали пригрівати, на обличчі утворилися не веснянки, чому я була б тільки рада, а брудні коричневі розводи. Не рятувало нічого: ні зволожуючі креми з максимальним УФ-фільтром, ні протирання лимоном, ні тональний крем. Навіть взимку ці противні плями залишалися видимими.

Тоді направила всю артилерію всередину організму - стала вранці пити молочні продукти, по можливості відмовлялася від кави і чорного чаю, і перейшла на очисні чайні збори. Без толку.

Другий дзвінок - удар по самолюбству, продзвенів, коли я була у відрядженні, мене там приймали з обожнюванням, і раптом запитали: «Куриш? У тебе таке жовте обличчя! Терміново кидай!». Було соромно і сумно таке чути, правда вона очі-то коле.

І ось знову навесні, неждано-негаданно прийшло кохання, накрила з головою так, що страшно було! Я відчувала себе хворою, недосконалою, і не могла дозволити, щоб мене дізналися як ще й курить жінкою.

Більше того, до цього ще стала помічати, від першої затяжки моментально псується настрій, з'являється неясне відчуття тривоги. І я стала кидати, з допомогою наявного кількості волі, таблеток, співу під ноутбук, читання якихось книг по психології, молитов, гімнастики і так далі, лише б щось робити.

І я поклала на лопатки пристрасть до сигарет. Тепер ні за що, ніколи, ні одного!

Згодом був переїзд в інше місто буквально без нічого, і знадобилося багато сил, обличчяста дисципліна, щоб вистояти. І хоча почуття тривоги давало про себе знати, була внутрішня сила, посвежело обличчя і помолодшав, пройшов кашель і застуду, покращилася постава і, увага(!), стала зростати, наливатися груди, тепер вона у мене є, чим дуже пишаюся.

Я вдячна своєму організмові, що він так влаштований, змушуючи бути здоровою і щасливою.