Корисні поради
на всі випадки життя
» » Боротьба з випаданням волосся

Боротьба з випаданням волосся

Додано: 15.10.14
У більшості випадків, розчесавши волосся, ми помічаємо, що якась частина залишається на гребінці. Це природне явище. Як і весь організм, в ньому все оновлюється, те ж саме відбувається з волоссям. Тому втрачаючи кілька волосинок за день, не потрібно панікувати, вони відразу ж заміняться новими.
Боротьба з випаданням волоссяБоячись, що кожен день втрачається велика кількість волосся, варто спробувати самим приблизно підрахувати, скільки їх випадає. Якщо за весь день ви на своїй гребінці виявили приблизно близько ста волосків, то це нормально. А тим більше в такі періоди року, як весна і осінь випадання трохи рясніше.

Але все ж, якщо ви помічаєте, що їх випадає набагато більше при кожному помаху гребінці, якщо ви знаходите волосся на своєму одязі, то можливо треба почати вживати якісь заходи. Але які причини?

Найімовірніше така проблема сповіщає про захворювання, про якихось гормональних перешкодах. Це часто відбувається під час вагітності, через зниження імунітету. Так само на це впливають стреси, нестача вітаміну Ст. Ще шкодить волоссю те, що у багатьох є звичка заплітати ще не висохлі волосся після миття. І носіння перуки погано позначається на волоссі, погана екологія.

Загалом, причин багато і всі вони різні, але з цим можна боротися і все це можна виправити.

Варто зайнятися відновленням своєї імунної системи, більше відпочинку і бажано бути там, де екологія більш чиста. Тоді ваші волосся зітхнуть по-новому.

Як же з цим боротися, як повернути колишню красу волосся? Ну, природно необхідно розібратися в причині випадання і усунути її. Для цього слід звернутися до спеціального лікаря. Ймовірно, він скаже вам що робити, для того, щоб відновити волосся і поліпшити їх. Але можна обійтися і без лікаря, самостійно.

З вище перерахованих причин, не була одна з них згадано. Найпоширеніша причина - це неправильно вибрані спобличчя дієт. Від неправильного харчування в організмі починає не вистачати важливих життєвих речовин. Так що, якщо у вас почалося випадання волосся, то перегляньте для початку ваш образ харчування, можливо, вся причина в ньому.

Для зміцнення та відновлення волосся існує велика кількість масок. Їх можна застосовувати разом з іншими способами відновлення. Наприклад, можна користуватися масками з сирих яєць, або масками з забродженого кефіру.

І часте використання різних гелів, мусів і інших хімічних продуктів шкодить волоссю і заважає головний шкірі дихати. Тому будьте уважні з вашими волоссям, менше купуйте всякої хімії, використовуйте маски для волосся домашнього приготування.