Корисні поради
на всі випадки життя
» » Інтимна гігієна. Правила, які потрібно знати

Інтимна гігієна. Правила, які потрібно знати

Додано: 15.10.14
Інтимна гігієна - це настільки обличчяста тема, що її зазвичай намагаються не озвучувати. У продажу є величезний вибір засобів, які є помічниками дотримуватися цю саму інтимну гігієну, але адже одними засобами не обійтися - потрібні знання!

Інтимна гігієна. Правила, які потрібно знати
Більшість захворювань, які передаються статевим шляхом, пов'язані саме з відсутністю культури обличчястої гігієни. Дотримуватися інтимну гігієну потрібно в основному потім, щоб «хвороботворні бактерії не потрапили в порожнину матки.При інтимної гігієни слід дотримуватися простих правил.
При підмиванні не слід користуватися милом, в цьому випадку підійде звичайна тепла вода, тому що може порушуватися кислотно-лужний баланс.

Після прийому душу краще всього не витирати, а промокати статеві органи рушником.

Слід мити звичайним туалетним або дитячим милом область навколо анального отвору, тому що тепла вода без мила не забезпечує достатньої дезінфекції для цієї зони.

При митті піхви направляйте водяний струмінь у напрямку спереду назад, це забезпечить непрохідність хвороботворних бактерій в піхву через задній прохід. Намагайтеся сильний струмінь води не направляти в піхву. Струмінь води здатна занести шкідливі бактерії і вимити всю захисну мастило.

Не користуватися дезодорантами та іншими ароматизуючими засобами для статевих органів.

Необхідно приймати душ не рідше, ніж 2 рази в день. Якщо немає такої можливості, можна скористатися спеціальними вологими гігієнічними серветками, до складу яких є антисептичний лосьйон.

Міняти прокладки слід кожні 4 години в добу. Тампони повинні знаходитися у піхву не більше 2 годин.

Бажано не користуватися кожен день щоденними прокладками.

Міняти білизну раз на день, можна і частіше. Бажано щоб воно було з натуральних бавовняних тканин, тому синтетичні тканини підвищують ймовірність виникнення молочниці.

Дуже корисно спати без білизни.

Спринцювання необхідно лише тоді, коли вам це лікар призначив.

Статевий контакт під час менструального циклу краще уникати.
Таким чином, кожна жінка зобов'язана знати і слідувати простим, але таким необхідним правил інтимної гігієни, з допомогою яких можна уникнути багатьох захворювань і неприємностей. В залежності від того, як жінка стежить за своїм тілом, зокрема за своєю гігієною, залежатиме її подальше стан здоров'я, а також її сім'ї.