Корисні поради
на всі випадки життя
» » Поява зірочок на ногах

Поява зірочок на ногах

Додано: 15.10.14
Поява червоно-синіх зірочок, це вірний сигнал, що настає хвороба. Потрібно прийняти далі можуть з'явитися здуття і вузли на цих місцях, це симптоми варикоза.Почему ж з'являються такі болячки?!
Поява зірочок на ногахПоки ми рухаємося, ходимо, танцюємо, бігаємо, кров циркулює. Але коли сидимо, припустимо, на роботі, іноді по кілька годин, а ще й ногу на ногу кладемо, кров застоюється, і з часом з'являються ці зірки.

Зоряна біда з ногами, відбувається із-за того, що згодом (з віком) вени на ногах розтягуються і сприяють, застою крові. Розтягнулися судини, зав'язуються у вузли. Що б позбавитися від такої біди знадобиться хірургічне втручання і то, швидше за все, повністю позбутися від хвороби може не вийти.

Дуже важливо не допустити зіркам з'явитися у вашому житті. Тому що оборотність процесу може зайняти близько десяти років. Якщо почати лікування тільки з першими ознаками, то шансів від позбавлення більше. Але які ж ознаки у варикозу?!Тяжкість в ногах, швидка втома, печіння, дискомфорт;
Ноги набрякають;
Ноги сверблять (свербіж);
Поява почуття, що по ногах хтось бігає (комахи, мурахи);
Ноги болять, поява почуття ломоти;
В ногах з'являється пульсуючі почуття;
Поява судом;Таки відчуття можуть з'явитися в області щиколоток, стоп і гомілок. Неприємні відчуття в ногах можуть з'явитися під час вагітності, критичних днів або до вечора (після або до кінця роботи). Іноді буває, що спочатку, з'являються саме зірочки або сіточки, венозний малюнок починає просвічувати через шкіру.

Статистика показала, що при появі зірочок, жінки йдуть до косметолога. І після цього проводиться косметичне лікування. Таке лікування може позбавити від зірочок, але не від варикозу.

Як же уникнути цієї не потрібної болячки?!

Якщо ви довго сидите на роботі, то намагайтеся раз на годину (краще в півгодини) знімати взуття і робити зарядку пальцями ніг (стискайте і розтискайте). Якщо ж у вас стояча робота, то переступайте з ноги на ногу, робіть маленькі кроки, намагайтеся рухатися ногами. Якщо є можливість, намагайтеся, піднімати ноги на рівень вище підлоги, припустимо, коли лежите. Намагайтеся не класти ногу на ногу. Не затискайте ноги, сидячи навпочіпки. Уникайте тісного одягу і неякісної давить взуття.

Гормональні препарати порушують роботу вен. Куріння і сильні дієти (з швидкою втратою ваги) теж сприяють появі варикозу.

Давайте ногам відпочивати, бережіть своє здоров'я.