Корисні поради
на всі випадки життя
» » Збалансоване харчування - запорука красивої, здорової шкіри

Збалансоване харчування - запорука красивої, здорової шкіри

Додано: 15.10.14
се, що ми їмо безпосередньо відбивається на стані нашої шкіри. Якщо вживати їжу з високим вмістом жиру і є мало овочів і фруктів це дасть про себе знати. Ось список тих продуктів, які обов'язково повинні входити в щоденний раціон.
Збалансоване харчування - запорука красивої, здорової шкіри


Зелений чай. Він не просто добре втамовує спрагу, зелений чай покращує обмін речовин, що не може не впливати на стан шкіри. Він зменшує запалення, які викликають пошкодження на шкірі.
Вода. Людині необхідно випивати близько 7 - 8 склянок звичайної чистої води в день. Сюди можуть бути включені негазовані напої, супи і безпосередньо проста, чиста вода. І чим більше, тим краще. Вода допомагає очищати організм від токсинів і шлаків. А також перешкоджає пересихання шкіри, тобто зволожує її. Вже давно помічено, що жінки, які споживають велику кількість рідини, рідше мають суху шкіру обличчя, а відповідно - менше зморшок.
Селен. Дуже потрібний мікроелемент для здорового функціонування всього організму людини. Міститься в горіхах, тунці і цільно зернових продуктах. Хоча б один з цих продуктів потрібно включати в свій щоденний раціон.
Жирні кислоти. Утримуватися з оліях, волоських горіхах і лляному семе. Жирна риба, така як лосось, скумбрія, тунець також багаті жирними кислотами.
Молочні продукти. Знежирені молочні продукти багаті вмістом вітаміну А, який є корисним для шкіри. Знежирений йогурт, наприклад, так само гарний і для травної системи.
Фрукти і овочі. Різноманітні фрукти та овочі корисні для загального здоров'я людини. Але є серед них такі, які містять в собі антиоксиданти, необхідні шкіри. Це - чорниця, полуниця і ожина. А також яркоокрашенние овочі - червоний і жовтий перець.Те, що слід викреслити зі свого раціону.Алкогольні напої. Зневоднює шкіру і прискорює процес старіння. Він допустимо лише в дуже маленьких кількостях і потрібно знати різницю між тим чи іншим алкогольним напоєм. Наприклад, келих червоного вина може бути навіть корисний, в той час як пиво для організму - абсолютно зайве.
Куріння. Необхідно виключити повністю. Шкіра і легені будуть тільки вдячні. Палять жінки - це не просто не естетично, це не тільки відбивається на стані внутрішніх органів, воно безпосередньо відбивається на зовнішності, а саме на шкірі - з часом вона стає в'ялою і з жовтуватим відтінком.
Консервовані продукти. У них може міститися занадто багато цукру і солі. З свого раціону їх краще повністю виключити. Газовані солодкі напої можуть "вимивати" з шкіри поживні речовини.Для молодої шкіри необхідно збалансоване харчування, багате тільки натуральними продуктами, і включає в себе якомога більшу кількість фруктів і овочів.