Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як убезпечити себе від холодової алергії

Як убезпечити себе від холодової алергії

Додано: 15.10.14
и, напевно, знайомі або чули, але головне знаєте про захворювання холодова алергія, але в той же час не можна назвати хворобою. Її ще називають холодової кропив'янкою. Цим захворюванням страждають люди з чутливою шкірою.Як убезпечити себе від холодової алергіїТреба зауважити, що страждають алергією тільки обличчя, руки, ноги, тобто ті ділянки, в які надходить холод. Варто також зауважити, що ця хвороба може ховатися під іншими хворобами холодних часів.

Муки холодової алергії починаються відразу після зниження температури на мінусову. Жертви такої алергії навіть не можуть насолодитися зимою, снігом та іншими принадами зими. Для них навпаки починаються чорні часи року, під час яких неможливо виходити в такому вигляді на вулицю. Що ж є причиною висипань, чесання і краснения шкіри? А найцікавіше те, що як заходимо в тепле приміщення ці ознаки зникають невідомо куди! Але варто знову вийти на вулицю, все та ж ситуація.

У крові кожної людини є кріоглобуліни - особливі білки. Зміст цих білків підвищується при порушенні імунітету, об'єднуючись ці білки, що утворюють комплекс. Імунна система починає відштовхувати цей комплекс і в результаті своєрідної боротьби між собою виникає холодова алергічна реакція.Псевдоалергічна реакціяХолодове алергічну реакцію, інакше, називають псевдоаллергической реакцією. Від звичайної алергії вона відрізняється тим, що алергену в організмі людини в даному випадку немає. Замість алергену діє такий чинник, як мороз. Цей фізичний фактор сприяє пошкодження оболонки клітин. А з цих клітин при пошкодженні клітин виходить назовні гістамін - головна причина виклику алергії. Такий вид реакції викликає ту найогиднішу холодову алергію.Форми холодової алергіїДаного захворювання можуть бути люди будь-яких вікових категоріях, але найчастіше холодова алергія зустрічається у віці 25-30 років. Алергія на холод буває кілька видів:
Холодовий Дерматит. Це захворювання, природно, виникає при низькій температурі. При цьому захворюванні верхня частина тіла страшенно свербить і покривається червоними плямами.
Метеорологічний хейліт. Ця форма холодової алергії стосується губ - губи висихають і покриваються болючими ранками.
Морозний риніт. Ця форма холодової алергії стосується тепер носа - починається нежить або закладають .
Кон'юнктивіт холодової. Ознаками цієї хвороби є сильне сльозотеча, краснение і обухание століття, а також чутливість до світла.
Як убезпечити себе від холодової алергії
Як боротися проти холодової алергії?І, звичайно ж, всі задаються питанням: як уникнути від холодової алергії? Що потрібно зробити, щоб ми могли сміливо виходити на вулицю? І першим, що я вам скажу - усуньте ваші хронічні інфекції! Тому ці ваші хронічні хвороби є зайвим тягарем для імунної системи, а це на руку холодової алергії.

Але екіпірування теж має дуже вагоме значення в боротьбі з цією хворобою. Ви повинні бути одягнені так, щоб навіть вітер не прохосм через вашу екіпіровку, тобто одяг. Ви повинні утеплятися! Ваша білизна має бути з бавовни, категорично заборонено надягати одяг з синтетики і вовни тому що вони тільки підсилюють псевдоаллергическую реакцію. Ніколи перед виходом на вулицю не намастіть на шкіру кремами, що містять воду. Краще захистіть своє обличчя зимової косметикою. Але не треба купувати дорогі креми. Багато людей вважають за краще мазати на шкіру рослинна олія і вазелін, але вони сприяють блистанию шкіри. Але і для цього є засіб - пудра.

За 10-15 хвилин бажано закапати ніс спеціальними краплями від нежитю для попередження сопливости. А кошти, звужують судини, заборонені при холодової алергії.

Можна також позбутися від плаксивості з допомогою протиалергічних крапель. Очі вимагають дбайливого ставлення під час холодних часів. Рекомендую не носити контактні лінзи.

Ми можемо собі заробити холодове мігрень, випивши холодні напої і з'ївши морозива.

Також вам настійно рекомендую загартовуватися, поступово, знижуючи температуру води.

Перед виходом на вулицю захопіть з собою гарячий чай в термосі. Гарячий чай вас зігріє зсередини, що перешкоджає охолодженню тіла. А це допоможе уникнути як алергії, так і застуди.Що робити, якщо почалася алергічна реакція?Що робити, якщо почалася алергічна реакція? Тоді вам треба швидше бігти в тепле приміщення. Якщо у вас одяг мокра, то відразу ж поміняйте одяг на сухий і відразу ж прийміть протиалергічною таблетку.

Частини тіла, які сверблять, слід протерти розчином соди або змастити соком рослини столітника. Після всіх цих дій, ви відчуєте полегшення.

Як убезпечити себе від холодової алергії
Профілактика від псевдоаллергииНу, як же убезпечити себе від такої хвороби? Найкращий метод тисячоліття - фітотерапія. Я вам раджу купити в аптеці «Фитодол» - засіб для здійснення методу фітотерапії. Але перед прийомом цього ліки рекомендую проконсультуватися з лікарем.

Ніколи не мийте часто шкіру милом оскільки воно пересушує шкіру людини і позбавляє захисного шару шкіри, що на руку холодової алергії. Також перед настанням зими не рекомендуємо відвідувати басейн. Після відвідування басейну розвивається «водна кропив'янка», що гірше «повітряної кропив'янки». Радимо вам поменше вживати шоколад, рибу, яйця та мед. Але краще всього порадитися з лікарем.

Якщо ви хочете перевірити наявність псевдоаллергии, то ви повинні здати аналіз на імуноглобулін, який точно визначає наявність холодової алергії. Також фахівці рекомендують при аналізі псевдоаллергии провести дослідження печінки, кишечника, жовчного міхура та перевірки на віруси.

Можна також провести тест самому, поклавши лід на зап'ясті. Якщо після 20 хвилин у вас почався свербіж, з'явилися висипання і у вас все свербить, то, на жаль, у вас є холодова алергія.

Холодова алергія не є проблемою, яку можна вирішити. Потрібно всього лише слідувати вищенаведеним інструкцій.