Корисні поради
на всі випадки життя
» » Симптоми і лікування мігрені

Симптоми і лікування мігрені

Додано: 15.10.14
Мігрень це присутність головного болю. Симптоми мігрені проявляються у віковому періоді від 10 років до 45-ти річного віку. Проведені медичні дослідження довели, мігрень частіше присутній у жінок.Симптоми і лікування мігреніПоява головного болю викликано активністю мозку, на яку вплив можуть надавати безліч факторів. Більшість медичних експертів стверджують, що напад нападів мігрені починається в головному мозку, і супроводжується нервовими порушеннями.

Зміни, що відбуваються в головному мозку, впливають на процеси, пов'язані з циркуляцією крові в мозку. За рахунок цього і виникають головні болі. Алкоголь, стрес і занепокоєння, деякі запахи косметичних засобів, гучна музика або спалахи світла, куріння може сприяти появі захворювання мігрені.

Напади мігрені можуть бути викликані:
Зміною рівня гормонів у жінки.
Використанням протизаплідних таблеток.
Порушенням режиму сну.
Необмеженими фізичними навантаженнями.
Нераціональним харчуванням.
Курінням.
Найбільш поширеними продуктами, що впливають на головні болі, можуть бути, продукти, що пройшли термічну обробку, мариновані продукти, шоколад, горіхи, арахісове масло у великих кількостях.

Тільки досвідчений медичний працівник може визначити, чи є ваші симптоми ознаками мігрені або іншого стану організму. Мігрень може виявлятися різними симптомами, пов'язаними зі станом організму. Під час пересування може відбуватися затуманення зору, біль в очах.

Інші попереджувальні знаки включають позіхання, труднощі з концентрацією уваги, нудоту, млявість. Мігрень може проявлятися тяжким головним болем. Біль може пульсувати в задній частині черепа і шийному відділі. У багатьох пацієнтів, головні болі виникають з однієї і тієї ж сторони.

Симптоми і лікування мігрені


Симптоми, що виникають в організмі людини, разом з головним болем проявляються у вигляді:
Ознобу.
Прискореного сечовипускання.
Втоми.
Втрати апетиту.
Нудоти і блювоти.
Оніміння кінцівок.
Виникають проблеми з концентрацією уваги.
Загострення чутливості до яскравого світла.
Потовиділення.
Лікуючий лікар може провести діагностику головного болю, щоб визначити джерело появи мігрені. Щоб довести, що головний біль є мігренню широко призначається медиками процедура МРТ обстеження.

Лікування

Мета лікування мігрені полягає в тому, щоб запобігти симптоми захворювання відразу ж. Ключовим моментом є навчання пацієнта, як керувати нападами мігрені будинку. Для цього необхідно вести щоденник періодичності приступів головного болю. Щоденник може допомогти лікарю визначити тип головного болю і запобігти її напади.

Якщо біль присутній часто, лікар може призначити лікарські препарати, щоб скоротити кількість нападів мігрені. Потрібно приймати медикаменти систематично для більш результативного ефекту. В даному випадку медики призначають прийом антидепресантів, протисудомних препаратів.

Інші лікарські препарати призначаються при перших симптомах появи мігрені. Знеболюючі препарати, аспірин, ібупрофен або корисні, коли мігрень не прогресує.

Потрібно знати деякі правила при прийомі лікарських засобів:
Беручи медичні препарати постійно, можна створити умови для звикання організму, і біль не буде йти.
Вживаючи багато ацетамінофену можна пошкодити печінку.
Надлишок ібупрофену або аспірину викликає симптоми подразнення шлунка.
Якщо вищезазначені процедури не допомагають, необхідно відвідати лікаря, для призначення спеціалізованих препаратів за рецептами. До них відносяться спреї, супозиторії або ін'єкційні препарати.

Деякі ліки від припинення головного болю дають ефект звуження судин. Тому перед прийомом медикаментів даного напрямку, необхідно проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується застосовувати препарати викликають сумнів, якщо ви вагітні.

Інші ліки призначаються для лікування симптомів мігрені. Можуть застосовуватися хворим як окремо, так і спільно з деякими лікарськими засобами. Ліки з цієї групи включають, препарати, що викликають нудоту, заспокійливі засоби, наркотичні знеболюючі.

Симптоми і лікування мігрені


Рослинні лікарські засоби від головного болю

Піретрум відомий своєю здатністю запобігати головні болі. Піретрум може працювати в декількох напрямках. Він обмежує секрецію сполук, що викликають запалення, запобігає кровоносні судини від стискання. Піретрум виконує все це з мінімальними побічними ефектами.

Один з активних інгредієнтів в піретрум є партенолида. Дослідження показують, що прийом 250 мг цієї речовини в день є мінімальною дозою необхідної, щоб скоротити періодичність нападів мігрені.

Зазвичай ефект від прийому рослинного препарату буде досягнуто через чотири-шість тижнів після прийому. Піретрум краще приймати у вигляді капсул або у вигляді свіжого листя. Кожна людина інсмідуально реагує на проведене лікування.

У деяких присутні рідкісні головні болі, практично не піддаються лікуванню. Інші повинні прийняти кілька препаратів або отримати стаціонарне лікування в умовах медичного закладу.

Мігрень нерозривно пов'язана з можливістю на тлі систематичних головних болів, розвитку інсульту. Ступінь ризику більше у пацієнтів, які систематично хворіють мігренню. Людям, які страждають головними болями, слід уникати негативних факторів, що впливають на організм, щоб запобігти інсульту.

Ведучи здоровий спосіб життя, систематично стежачи за здоров'ям можна запобігти появі мігрені. У випадках появи головних болів рекомендовано негайно звернутися до сімейного лікаря. З'ясувати симптоми, визначитися з тактикою подальшого лікування. Дотримуючись ці правила можна залишатися здоровим на довгі роки.