Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ознаки вагітності

Ознаки вагітності

Додано: 15.10.14
агітність - чарівні дев'ять місяців у житті кожної жінки. В залежності від того, бажана вагітність чи ні, одні жінки чекають її настання з радісним хвилюванням, інші з острахом.
Ознаки вагітності
Відразу після зачаття в організмі починають відбуватися значні зміни, і існує думка, що визначити настання вагітності можна до прийому лікаря. Отже, які ж ознаки допоможуть дізнатися, що всередині вас з'явилася нова життя?

Як відомо всім, це затримка менструації. При відсутність чергових місячних, необхідно негайно звернутися до фахівця, так як крім вагітності, зазначений ознака може говорити про порушення менструального циклу, або про гінекологічних захворюваннях.

Також, у вас може спостерігатися чутливість або збільшення молочних залоз і сосків. Поява цієї ознаки обумовлено підготовкою молочних залоз до лактації, зазвичай їх зміни можна помітити вже на самих ранніх термінах.

Варто відзначити і поява токсикозу. Деяких майбутніх мам він турбує протягом багатьох тижнів вагітності, інші ж, з проблемою нудоти і блювоти можуть не зіткнутися жодного разу. Частим симптомом у вагітних буває нездужання і слабкість.

Якщо ви належите до числа планують вагітність жінок, щодня вимірюють ранкову базальну температуру, то ознакою настала вагітності є її підвищення над відміткою 37.7С.

Наступний ознака досить просто прийняти за застуду, однак у деяких вагітних жінок, при настала вагітності, підвищується температура тіла, з'являється нежить.

Можливо, ви стали часто відчувати позиви до сечовипускання? Якщо при цьому немає неприємних хворобливих відчуттів, то це може бути симптомом вагітності. Можуть змінитися смакові уподобання в їжі, з'явиться загострена чутливість до запахів, і улюблений запах парфумів може почати викликати лише огиду. Деякі помічають з'явилася плаксивість і перепади настрою. Це нормальні явища, викликані гормональними змінами, що супроводжують перебіг вагітності.

Всі зазначені ознаки можуть вказувати на те, що скоро вас чекає поповнення, але підтвердити або спростувати настала вагітність може тільки лікар-гінеколог при огляді і на підставі результатів проведених аналізів.

Вдалого вам перебігу вагітності і здорових малюків!