Корисні поради
на всі випадки життя
» » Масаж при головному болі

Масаж при головному болі

Додано: 15.10.14
Головні болі - це, звичайно ж, реакція організму на будь - які негативні ситуації. Викликаються вони через нестачу кисню, який повинен постійно надходити в головний мозок. Причиною може послужити викривлення хребта, гайморит у всіх його стадіях, вірусні захворювання. У всіх описаних випадках рекомендується звертатися за консультацією до фахівця.Масаж при головному боліАле ж можна для зняття втоми і усунення головного болю застосовувати поверхневий масаж, який зможуть виконати абсолютно всі. Він являє собою просте масування голови подушечками пальців, наприклад, як при митті голови. Просуватися слід знизу вгору у напрямку до потилиці, а потім у зворотний бік за напрямом вен до лімфатичних вузлів, розташованих на шиї та біля вух. Це був простий спосіб позбутися від головного болю, не приймаючи ліків.Точковий масаж при головному боліБільш складним, але відповідно і більш ефективним є точковий масаж, заснований на китайських багатовікових навчаннях. Отже, де ж знаходяться ці рятівні точки, яке у них назву і чи можна робити такий масаж новачкам? Все просто, тому не бійтеся застосовувати даний масаж.

Знайдемо точку, яка називається «Ворота свідомості» VB 20. Вона розташована під основою черепа в поглибленнях між двома великими вертикальними шийними м'язами. Саме натискання і плавні кругові рухи на вказане місце з обох боків одночасно врятують від будь-якого простий головного болю. Так що не поспішайте ковтати пігулки.

Існує також точка під назвою «Замок вітру» VG 16 яка знаходиться над верхнім відділом хребта, в ямці під основою черепа. Її призначення - знімати вушну біль, біль в очах і носі, допомагати при нервових розладах, а також при головних болях, запамороченнях.

Так, точка «Входячи в долину» GI 4 допоможе людині позбутися від мігрені в лобовій частині. Корисно знати напевно, і той факт, що ця точка допоможе впоратися з болем при сутичках, але використовувати цю точку вагітних до пологів не радять, так що візьміть на замітку. Розташована вона на горбку між великим і вказівним пальцями. Ця м'яз добре видно, якщо з'єднати два вищезгаданих пальця.

Про точці під назвою «Точка третього ока» VG 24.5 варто знати людям, у яких спостерігаються різні стадії гаймориту. Розташована вона між бровами. Вона також допоможе зняти втому в очах і допоможе при порушенні травлення.

Головне пам'ятати, що основний принцип - не нашкодити своєму організму. Вибираючи простий масаж голови при головному болю, який допоможе знизити дратівливість і надати заспокійливі вплив на нервову систему, або візьметеся за точковий масаж, який допоможе впоратися з болем, слід не зловживати часом процедури.

Вибирати для проведення масажу варто затишні місця, бажано, звичайно ж, теплі. Рекомендується використовувати для створення розслаблюючої атмосфери будь-які, на ваш смак, пахощі або музику.