Корисні поради
на всі випадки життя
» » Місячні після пологів

Місячні після пологів

Додано: 15.10.14
Родовий процес жінки - це дуже велике навантаження на крихкий жіночий організм, на який впливає безліч факторів.Місячні після пологівВсі жінки, які пройшли такий складний шлях як пологи, хвилюються, як у них пройде відновний процес дітородних органів це матки і пологових шляхів. А особливо хвилюються, коли настане менструальний цикл.

Ви знаєте, що під час такого прекрасного стану як вагітність жіночий організм запасається кров'ю на випадок її втрати. Тому для всіх не секрет те, що якщо у вас затримка, то це перша ознака що ви вагітні. Найперші проблеми наступають відразу після пологів, будуть йти виділення з матки - лохи - вони дуже схожі на місячні.

На першому тижні після пологів виділення ще рясні, а в наступні тижні виділення стають менше, а 4 - 6 тижні і зовсім припиняються. Взагалі в нормі вони повинні йти не менше місяця.

Сам відновлювальний процес у кожної жінки після пологів проходить по-різному, це залежить від організму жінки, від гормонального фону. Те, що менструальний цикл не настав, свідчить про те, що можна не користуватися контрацепцією, думка про те, що ви не завагітнієте, якщо немає місячних, то ця думка оманлива, як раз вперше місяці після пологів дуже велика ймовірність, завагітніти. Тому потрібно як колись оберігатися, що б уникнути небажаної вагітності.

Менструальний цикл може не наступити по дуже багатьом факторам, самий головний і основний фактор це жіночий організм який коментує свої правила гри, і як він себе поведе в дану хвилину, хтось не може передбачити.

Після пологів жіночий організм під впливом гіпофіза, починає виробляти гормон пролактин. Пролактин впливає на вироблення молока у молодої мами і в теж час пригнічує циклічне вироблення гормонів в яєчнику. Це проводить до того, що яйцеклітини не дозрівають і овуляція у жінки просто не настає. Ну, звичайно ж, якщо овуляція не настала, то і самі місячних теж не буде.

Ось, нарешті, перша менструація, це свідчить про те, що відновлюється менструальний цикл.

Місячні після пологів


Найчастіше відновлення менструації у деяких жінок відбувається після шести тижнів від дати пологів, але у всіх інсмідуально. Ще можливо, що менструальний цикл не відразу стане регулярним і тому цикл може, настроюється протягом 2 - 3 циклів. Протягом цього часу, менструація може приходити з великою затримкою або трохи раніше очікуваного терміну, але після перших 2 - 3 циклів.

Менструальний цикл повинен налаштуватися і стати регулярним.

В іншому ж разі якщо менструальний цикл не настав і йде не регулярно, то вам варто звернутися до гінеколога, по тій причині що це може свідчити про запальний процес внутрішніх статевих органів, різноманітних пухлин і яєчників. Тому при таких симптомах не втрачайте дорогоцінного часу і йдіть в жіночу консультацію до вашого лікаря гінеколога.

Ще ходять чутки, що якщо у жінки до пологів дуже складно проходили місячні з болями і були рясними і тривалими, то після пологів найчастіше це все налагоджується.

Після того як ви вже народили і пройшла велика кількість часу і ви з нетерпінням чекаєте, коли ж настане менструація, але до цього ви ще годуєте свою дитину тільки грудьми то менструація може наступити тільки до кінця першого року малюка, до цього часу закінчиться лактація.

Коли свого малюка мама починає вводити прикорм, і дитина не настільки активно вживає мамині груди, то менструальний цикл може настати до кінця лактації. Якщо жінка не годує грудьми дитину зовсім, то овуляція і менструальний цикл відновлюється протягом 10 - 12 тижнів після пологів.

Якщо у вас виникли якісь проблеми або ускладнення то ви повинні звернутися до вашого лікаря, що б він вам призначив лікування, що б не було ускладнень.