Корисні поради
на всі випадки життя
» » Молочниця - страшний ворог сучасної жінки

Молочниця - страшний ворог сучасної жінки

Додано: 15.10.14
она здатна зіпсувати не тільки настрій, але і плани на вечір, а можливо, не тільки на вечір. Це поширене захворювання викликає дріжджовий грибок під поетичним ім'ям Candida. Він викликає кандидоз піхви, що в народі називається якраз молочницею.Молочниця - страшний ворог сучасної жінкиДеяким чином до цієї хвороби привертають вагітність, цукровий діабет, гормональна контрацепція з високим вмістом естрогенів, лікування за допомогою антибіотиків.

Зустрічається також і подружній кандидоз, при якому хвороба передається статевим шляхом, однак не так і часто. При генитально-оральному контакті ризик захворювання дуже високий, так як в порожнині рота зміст грибка Candida зазвичай дуже високо. Вагітні матері передають це захворювання своїм новонародженим дітям трохи менше ніж в трьох чвертях випадків.

Також буває і хронічний кандидоз, при якому можуть виникати розладу імунітету, переважно локального характеру.

Які ж симптоми молочниці? Це, насамперед, свербіж, більш виражений або малопомітний, ймовірно також невелике печіння. Характерні невеликі виділення без різкого запаху, хлопьеобразние, сироподібні або сливкообразние, що і дало народна назва хвороби.

Симптоми сильніше виражені у алергетиків, яскравіше проявляються в теплі (в ліжку, під час ванни). Часом заважає спати. Може бути також, що кандидоз взагалі ніяк себе не проявляє.

Лікарі використовують головним чином метод мікроскопії мазка. Це відбувається так: тампоном зі стінки або вода піхви беруть зіскрібок, а потім роблять мазок на спеціальному предметному склі.

Якщо інфекція присутня в середовищі, то мазок продемонструє це. Однак зміст грибка Candida повинно перевищувати певну відмітку, так як в малих кількостях він міститься практично у кожної жінки.

Кандидозний вульвовагініт (молочниця) - це натурально інфекційне захворювання, тому і лікувати його слід як будь-яку іншу інфекцію. А саме: знищити збудника інфекції, переконатися в його повному і беззастережному зникнення, а після - запобігти його повернення.

Лікують молочницю протигрибковими препаратами.

Важливо: якщо ви запідозрили у себе молочницю, не займайтеся самолікуванням, зверніться до лікаря за діагнозом і точним приписом.

Протигрибкові не завжди ефективні, адже не завжди обраний відповідний препарат, іноді невиправдано невеликий термін лікування, безсистемне або просто неправильне лікування, вироблений грибками Candida імунітет до препаратів. Може також статися, що інфекція мутувала або перемішалася з якоюсь іншою інфекцією.

Всі ліки від молочниці можна поділити на препарати місцевого (свічки) і загального (таблетки) дії, а також на протигрибкові, протибактеріальні і змішаного дії засобу. Сучасна фармацевтика дає нам можливість вилікуватися від кандидозного вульвовагініту за допомогою однієї пігулки або свічки, що дуже заощаджує час і нерви.

Однак не варто експериментувати зі здоров'ям. При найменших підозрах на молочницю рекомендується звернутися до лікаря за грамотним обстеженням, аналізом і постановкою діагнозу. Коли ж лікар призначить вам лікування, не варто ухилятися і скорочувати його термін - сумлінне лікування позбавить вас від рецисму хвороби.