Корисні поради
на всі випадки життя
» » Які найкращі протизаплідні

Які найкращі протизаплідні

Додано: 15.10.14
Проблема запобігання від небажаної вагітності завжди залишається актуальною. На сьогоднішній день існує кілька різновидів протизаплідних засобів, кожне з них має свої переваги і недоліки.Які найкращі протизаплідні

Бар'єрний метод контрацепціїВідмінно підходить тим жінкам, у яких немає постійного партнера. Не потребує обстеження у гінеколога і не має протипоказань. Підходить для жінок будь-якого віку, які народжували і не мають дітей. Крім контрацептивної функції, презервативи захищають від зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом, у тому числі ВІЛ.

На відміну від гормональних препаратів, прийом яких не можна пропускати, презервативи застосовують по мірі необхідності. Природно, вибравши це протизаплідний засіб, ви повинні завжди мати його при собі.

Єдиним недоліком є невелике зниження чутливості при статевому акті, втім - воно відчувається не у всіх. У вкрай рідких випадках можлива алергія на компоненти латексу або змазує речовина, якими покривають вироби. І ще один фактор, вкрай важливий для недосвідчених партнерів - його потрібно правильно підбирати за розміром і строго слідувати інструкції по застосуванню. Інакше він може порватися або зіскочити в процесі статевого акту, що зведе його ефективність до нулю.

Які найкращі протизаплідні
Гормональні протизаплідні засобиПідходять жінкам, які мають постійного партнера, так як не захищають від захворювань, що передаються статевим шляхом. Їх дія заснована на придушенні овуляції, це забезпечує контрацептивний ефект у 999% випадків.

При правильному підібраному засобі можна отримати не тільки контрацептивний, але і лікувальний ефект. Наприклад, деякі оральні контрацептиви призначають для лікування безпліддя. Після припинення прийому кошти виникає ефект відміни. Яєчники після вимушеного «відпочинку» починають працювати в посиленому режимі, ймовірність овуляції і зачаття значно підвищується. А деякі контрацептиви допомагають позбутися від акне.

Недоліком таких препаратів є те, що їх не можна застосовувати без обстеження у гінеколога. Як будь-який гормональний засіб, ці препарати мають свої протипоказання. Тому, якщо ви вирішили застосовувати такий вид контрацепції, насамперед, проконсультуйтеся у гінеколога, здайте аналізи і пройдіть ультразвукове обстеження органів малого таза і молочних залоз. Після отримання результатів лікар підбере найбільш підходящий для вас препарат.

Ще одним недоліком є необхідність суворо дотримуватися схеми прийому засобу. Пропуск таблеток може знизити контрацептивних ефект і викликати ускладнення у вигляді кровотеч. Гормональні препарати не рекомендовані жінкам після 35 років, палить і має захворювання крові, серця і печінки.

Які найкращі протизаплідні
Внутрішньоматкові контрацептивиЇх ефект обумовлений постійним стимулюючим дією на маткову мускулатуру, в результаті плодове яйце втрачає здатність до імплантації. Гінекологи рекомендують цей спосіб для жінок-породіль. Внутрішньоматкова спіраль зручна тим, що вводиться одноразово і діє протягом декількох років.

Недоліком цього контрацептиву в ряді випадків є хворобливість і збільшення тривалості менструації. Протипоказаний жінкам з запальними та гіперпластичними захворюваннями органів малого тазу, так як може викликати загострення процесів.Хімічні спобличчя контрацепціїДані контрацептиви існують у вигляді вагінальних свічок і таблеток. Їх вводять у піхву за певний час до статевого акту, що не завжди зручно. Дія цього протизаплідного засобу базується на підвищенні в'язкості слизової пробки і придушенні активності сперматозоїдів, у результаті вони втрачають здатність до запліднення.

Підходять тільки для тих жінок, хто має постійного партнера, так як не захищає від статевих інфекцій. Препарат рекомендований жінкам, які з ряду причин не можуть приймати гормональні контрацептиви.

Вибираючи для себе протизаплідний засіб, потрібно керуватися трьома основними факторами: ризик зараження статевими інфекціями, вік і наявність захворювань.