Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування грибка нігтів

Лікування грибка нігтів

Додано: 15.10.14
Коли настає тепла пора року, починається спека, потовиділення, і виникає ризик, заразиться нігтьовим грибком. Потрібно обов'язково приймати заходи. Але не впадайте відразу в паніку. В даний час по телевізору часто показують рекламу про проблему, таку як, грибок нігтів, і як його лікувати, а точніше ніж. Але постійте спочатку розберемося. А що це таке?
Лікування грибка нігтівГрибок нігтів викликають грибкові інфекції. А уявіть собі, що існують чотириста видів грибка. Вони виділяються не тільки води, але і з пилу, стічних вод, вовни тварин, гнилих дерев'яних конструкцій, рослин, навіть з харчових продуктів. Ми можемо заразитися, від себе подібних, тобто від людини. Але от невдача, грибок нігтів вражає найчастіше здорових людей.

Найчастіші випадки зараження грибком - сім'я. Як не сумно якщо хтось у вашій родині захворів, то і в цілком ймовірно, що і ви заразитеся. Через загальну взуття. А іноді і через інші предмети, вашого домашнього вжитку. Є випадки зараження і в громадських місцях. Це можуть бути: лазні, басейни, тренажерні зали, загальні душі, сауни.

Порада: у громадських місцях, ходите в тапочках. Для безпеки оточуючих, якщо ви заражені, то подбайте про те, щоб ні хто навколо не користувався вашими предметами. Не будьте егоїстом, що ви живете в світі.

Якщо вчасно не почати лікувати, то ніготь почне руйнуватися і прогресувати хвороба. Чим товще нігтьова пластина, відповідно складніше вилікувати. Ніготь почне кришитися і настане найвища ступінь зараження - руйнування нігтя. Специфіка грибка нігтів в тому що, якщо не почати лікувати, він може заразити і більш великі ділянки. Може стати джерелом зараження шкіра, волосся.

Існують безліч способів лікування. Наприклад, народна медицина. Можете зібрати березовий дьоготь. Перед змазуванням нігтів, ступні треба розпарити, а огрубілу шкіру почистити пемзою. Можете самі приготувати мазь. Готується вона з евкаліптової олії, меду, яблучного оцту. Добре підійде ванна із чайного дерева.

Важливе значення має також наявність хвороб такі як: снід, цукровий діабет, ожиріння. При таких захворюваннях вживають різні антибіотики, які знижують імунітет, що є гарним приводом, заразитися грибком. У таких випадках потрібна консультація лікаря. В аптеках багато продається засобів для боротьби з цією хворобою.

Порада: купіть мазь проти потіння ніг. Ступня не потіє, а значить, грибок не виживе. Сучасні протигрибкові засоби. Допомагають боротися з грибком не тільки його зупиняє, але і руйнуючи. Так само можуть допомогти капсули і таблетки (але не забувайте про консультації лікарів).

І давайте не забувати про спеціальні пластирі та лаки. Наносити лак потрібно кілька разів на тиждень. Звичайно для більш ефектності, лак поєднувати з таблетками. Так само придуманий новий метод боротьби з грибком - це пульс терапія. При цьому методі препарати приймаються не постійно, а за певною схемою. У косметології розвивається метод - апаратна чистка нігтів. В результаті цієї процедури верхня частина нігтя зчищається, потім наноситься лак або відповідна мазь.

Але яким би поразка не було, все одно потрібно звертатися до лікаря. Тільки лікар зможе, призначить правильне лікування.