Корисні поради
на всі випадки життя
» » Висип на шкірі рук

Висип на шкірі рук

Додано: 15.10.14
У вас раптово з'явився висип на шкірі рук? Негайно біжіть до дерматолога і алерголога!Висип на шкірі рукЯкщо все ж у вас на даний момент немає можливості потрапити до лікаря на прийом або Ви вже побували у лікаря, але цим свою проблему не вирішили, то тільки тоді, коли результату від відвідування лікаря ні якого можна вдатися до самолікування.

По-перше, згадайте вперше це у вас? Якщо вперше, то можливо Ви з'їли що, що могло у Вас викликати алергію або доторкнулися до чогось, не підозрюючи про майбутню реакції свого організму, і у вас з'явилася алергія, і це проявилося в висипки на руках. Тоді, купіть в аптеці що-небудь від алергії, наприклад супрастин. Він продається у вільному продажі, купіть і пропийте його курсом.

Якщо, пропивши супрастин по таблетці в день протягом тижня, у Вас не пройшла висип на руках, і Ви не помітили поліпшення свого стану, то або Вам ліки не підійшло або у Вас зовсім не алергія.

Можливо у Вас екзема, але такий діагноз може поставити тільки лікар-дерматолог. Буває висип з'являється від нервів. Можливо, Ваш стрес викликав цю висип на руках. Тоді Вам треба заспокоїтися, попити курсом валеріану або більш сильні заспокійливі препарати. Якщо нічого з цього не допомогло, спробуйте звернутися до гомеопата, якщо він поставить Вам правильний діагноз і скаже Вам, що це саме алергічний дерматит і ні що інше, то випише вам гомеопатичні препарати і мазі.

Висип на шкірі рук


Також висип на руках може з'явитися як побічний ефект від вітамінів та ліків, які Ви застосовуєте. Не обов'язково, що Ви ці ліки стали застосовувати недавно, можливо Ви п'єте давно, а реакція у вигляді висипу з'явилася тільки зараз.

Не варто і є у великій кількості фрукти, що містять вітамін С. Згадайте, можливо, ви з'їли більше звичайного апельсинів або випили більше однієї склянки соку. Така висип пройде легко і швидко. Досить буде обмежити цитрусові в раціоні.

Сама по собі висип на руках не є хворобою, вона всього лише прояв якогось захворювання у Вашому організмі. Потрібно зрозуміти яка саме висип у вас на руках.

Якщо це висип c папуами і бляшками, то дерматолог Вам, швидше за все, поставить діагноз червоний вовчак, псоріаз або можливо червоний плоский лишай або скаже, що у Вас пігментні невуси або проявився хронічний сверблячих дерматит.

Якщо у Вас з'явилася шкірні висипання зі свербежем на руках ще й у вигляді лихенизации, то ймовірно у Вас виявлять хронічний сверблячих дерматит.