Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікувальне голодування

Лікувальне голодування

Додано: 15.10.14
У сучасної людини, звиклої до суетливому способу життя, до певного моменту накопичується така кількість шлаків та інших шкідливих речовин, що від цього починають страждати багато систем організму.
Лікувальне голодуванняПроблеми з дихальною системою проявляються задишкою і частими застудами, травної - запорами і гастритами, нервової - втомою і дратівливістю.

Зашлакованний людина поступово звикає до почуття нездужання, сірого кольору обличчя, постійної потреби щось поїсти. І пов'язує ці прояви зазвичай з великою витратою енергії на роботі, але ніяк не з баластом, який тисне на нього своїми отрутами. А насправді відбувається самоотруєння організму, кінцевими продуктами процесу травлення (кислотами, солями, каловими каменями, утвореними із залишків неперетравленої їжі), які накопичуються роками і в кінцевому підсумку виявляються у вигляді захворювань, до яких є спадкова схильність.

І найпоширенішим способом вирішення проблем є звернення до лікаря з вираженими симптомами, хоча до оздоровлення часом здатне привести очищення організму.

Самим дієвим способом для цього є періодичне, фізіологічне голодування, яке підвищує імунітет і активізує опірність організму. Чим триваліша голодування, тим ефективніше його вплив на організм.

Однак найбільш прийнятним і природним для підвищення імунітету і омолодження вважається короткочасне голодування - від 24-х до 36-ти годин в тиждень і 3 дні поспіль в місяць. Навіть після такого короткого періоду в організмі відбувається активний процес очищення і самовідновлення. Метод такого голодування відомий ще з давніх часів.

Слід зауважити, що при утриманні від їжі, голодування, по суті, не відбувається, тому що організм здатний перебудуватися на внутрішнє харчування, яке є повноцінним і здатне задовольнити всі його потреби. Причому необхідні білки надходять з резервів, накопичених в різних органах, а також з видозмінених хворобою тканин.

Голодування здатне привести до очищення на клітинному рівні, коли з клітин виходить натрій здатний консервувати шлаки в організмі, а його місце займає калій, що надходить у клітину з міжклітинної рідини. Саме за рахунок такого процесу відбувається очищення внутрішніх середовищ організму, і нормалізуються обмінні процеси.

Процес голодування повинен відбуватися згідно з певними принципами:Утримання та початок прийому їжі відбувається в однаковий час (наприклад, з 7 ранку до 7 ранку наступного дня);
Відмова від їжі повинен супроводжуватися підвищеним споживанням чистої води (до 3-х літрів на день);
Тривале перебування на свіжому повітрі;
Частий душ.Але також варто пам'ятати, що на результат можна розраховувати тільки від регулярного короткочасного голодування і дотримання принципів здорового харчування.