Корисні поради
на всі випадки життя
» » Недостатній відпочинок - причина набирання зайвої ваги

Недостатній відпочинок - причина набирання зайвої ваги

Додано: 15.10.14
Буває, що ми спимо по десять годин на добу, а після йдемо на роботу і відчуваємо себе втомленими.
Недостатній відпочинок - причина набирання зайвої вагиКоли протягом тижня ми звикаємо пізно лягати і рано вставати, то навіть проспавши всю суботу і майже всі воскресіння, ми будемо почувати себе втомленими. Іноді для цього потрібні цілі тижні. Почуття втоми не завжди виражається через позіхання, тому, спробуємо прислухатися до нашого організму і привести в норму наше життя, щоб не виникала втому.Коли ви простуживаетесь занадто часто. Були поставлені експерименти, коли людина спить менше 8 годин, більш схильний простим вірусам, таким як ГРЗ. При введенні вакцини з вірусом грипу, люди, чий сон був від 4 до 7 годин, в кілька разів швидше захворювали, ніж люди з нормальним сном.
З'являється тривалий прийняття рішень. Кілька днів тому ви знали чітко, що хочете, і з ким. Але проходить день, і ви вже впевнені у своєму рішенні. У вас з'являється багато додаткових питань, на які ще більше часу потрібно витратити, щоб прийняти рішення. Небезпечні рішення, які потрібно вирішувати швидко і без зволікання, ми вирішуємо довго, і не завжди робимо правильний вибір.
Ми постійно хочемо їсти. Хронічне недосипання в нашому організмі призводить до того, що організм виробляє нерівномірно два гормони, які відповідають за апетит і почуття ситості. Лептину, який дає відчуття ситості, стає менше, а ось греліну стає більше. Грелін стимулює апетит. Тому ми і тягнемося до солодкого. Організм просить швидко енергії. Дівчина, в якої втрачено самоконтроль, вона сонна і їй важко відмовитися від шматочка солодкого торта.
У вас підвищена плаксивість і дні ПМС ще не настали. Якщо жінці не вистачає сну, то вона стає дратівливою. Негативні образи добре залишаються в мозку. У таких людей йде сильна негативна реакція на зовнішній страх. Вони більше схильні страху і функція придушення негативних емоцій практично не працює. Ми стаємо депресивними людьми. Але цей період тимчасовий, і тільки ви виспіться, нормальний та здоровий спосіб життя повернеться до вас.
У вас все валиться з рук. Ви не пам'ятаєте, як хвилину тому пролили на себе чашку з компотом, а до цього так життєрадісно компот наливали в чашку. Вам стає важче зосереджуватися на предметах. Можливо невеликі провали при перегляді фільму, ви не пам'ятаєте дрібних подробиць того, що відбувається. Щоб нормалізувати стан вашого здоров'я, випийте годину з меліси, можете додати пустирник і валеріану, а потім ідіть поспіть.