Корисні поради
на всі випадки життя

Тампони з медом

Додано: 15.10.14
Зараз багато жінок не в курсі того, що в гінекології можливо лікування з допомогою «медових» тампонів. Звичайно, на тлі нововинайдених препаратів суто для жінок, простонародні методи забуваються і втрачають свій попит. Але, часом, ефективність підручних засобів виявляється сильнішою, ніж професійних.Тампони з медомТампони з медом? На даний момент це звучить дико і викликає сильне зсмування у сучасних жінок. Так, медове спринцювання і медові тампони стали забутими прийомами жіночого лікування. І це почасти даремно. Адже мед - це повністю натуральний продукт, до складу якого входить цілий ряд біологічно активних речовин, цінні вітаміни і корисні мікроелементи (фолієва кислота, А-каротин, глюкоза). Незважаючи на те, що мед - це здебільшого столовий продукт і поширене підручний засіб для догляду за собою, не виключено також його застосування в області жіночої гінекології.

Мед не є подразником для слизових оболонок органів малого тазу. Ефект від його впливу залишається на довгий час. Багато жіночі захворювання можна вилікувати звичайним медом. Кваліфікованими лікарями рекомендовано використовувати липовий мед (тільки з лісової липи, а не міський), темьяновий, м'ятний і мелісовий. Зовнішній метод лікування медовими тампонами можна комбінувати з внутрішнім. Тобто вживати його в їжу маленьким порціями або додавати в чай. АЛЕ! У тому у разі, якщо будь-яке застосування чи вживання меду викликає алергічну реакцію (припухлості на тілі, висипання, різного роду виділення, нудоту, запаморочення), то прийом меду взагалі заборонено, зокрема, як гінекологічного кошти.

Тампони з медом
Коли застосовуються тампони з медуМед в основному використовується при запальних захворюваннях матки. За відгуками деяких жінок, мед допомагає навіть подолати безпліддя і сприяє зачаттю.

Яке коло показань для використання тампонів з медом?
запальні захворювання матки (труб, придатків, кіста);
ерозія шийки матки;
кліматичні розлади;
молочниця (кандидоз);
під час вагітності;
метрит, параметрит, трихомонадний кольпіт, аднексит.
Використання тампонів з медом - це хороший і зручний спосіб лікування жіночих хвороб. Іноді медове спринцювання лікар може призначити комплексно разом з прийомом інших лікарських препаратів (наприклад, розчин медовий 30%-ний для спринцювання). Натуральний мед як чистий пчелопродукт приходить на допомогу в багатьох делікатних жіночих ситуаціях. За відгуками деяких щасливців, медом реально вилікувати ерозію шийки матки після пологів (можна використовувати комплексно з іншими лікарськими відварами, наприклад, ромашковим або алое). Ерозія шийки матки при поточній вагітності також одна з причин його використання.

Вагінальні і цервикальні виділення (проступають з шийки матки) також можна усунути за допомогою тампонів з медом (20-25 р. меду потрібно змастити тампон і розмістити його глибоко у піхву). Курс лікування складає 10-15 процедур.

Тампони з медом допомагають впоратися з безпліддям. Бути може, це голосно звучить, але за відгуками деяких щасливців, такі тампони допомогли їм зачати довгоочікуваного малюка. Можна припустити, що мед діє в запальному вогнищі маткових придатків (яєчників), а саме це є причиною безпліддя.

Тампони з медом
Користь медових тампонівТампони з медом у гінекології - досить нетрадиційний спосіб позбавлення від жіночих проблем. Вони дієво усувають зародження запальних процесів, очищають мікрофлору внутрішніх статевих органів жінки. Не можна сказати, що тампони з медом однаково корисні і підходящі для всіх. Результат лікування завжди суто інсмідуальний. І якщо для однієї жінки тампони з медом підходять як засіб лікування і профілактики, то для іншої їх використання може виявитися абсолютно безрезультатним.

Протипоказано застосовувати тампони з медом у випадках крайньої інсмідуальної чутливості до нього, непереносимості або алергії. Консультація з лікарем гінекологом - ось навіщо потрібно звернутися в першу чергу, якщо виникли якісь проблеми на жіночому фронті. Не слід перевіряти користь медових тампонів самостійно.

За відгуками деяких жінок, тампони з медом можуть стати причиною дисбактеріозу піхви (кілька порушується його природне середовище, виникає сухість). Доцільно зазначити, що як такого наукового обґрунтування використання меду в гінекології немає, він все так само залишається представником народної медицини.

Тампони з медом
Як робити тампони з медомДля того щоб підготуватися до курсу лікування із застосуванням медових тампонів, потрібно знати як їх робити. Знадобитися:
упаковка тампонів і банка меду (рідкого, але не закристалізованого!);
стерильна марля чи бинт;
спринцівка або клізма.
Тампон з медом можна зробити двома способами.

Перший: тампон потрібно обернути стерильним бинтом і змочити у медовому розчині (пропорції: 1 частина меду на 2 частини води, можна додати кілька крапель розчину алое). Такий тампон потрібно вводити глибоко у піхву на ніч (не більше 12 годин), вранці витягати. Перед введенням необхідно робити очищення піхви (наприклад, содовим або ромашковим спринцюванням). Курс лікування: 10-14 днів (не довше двох тижнів).

Другий спосіб зробити тампон: змастити його 1 ч.л. меду (приблизно 25г.), вводити у піхву на 3-4 години (довше не рекомендується!). Лікувальний курс також необхідно витримувати не менше двох тижнів. Вже на 5-6 добу можна відчути полегшення від запальних процесів і хворобливих відчуттів (під час використання можуть з'явитися виділення коричневого кольору).

Застосування тампонів з медом треба супроводжувати іншими допоміжними засобами. Наприклад, чергування медових компресів разом зі змазуванням піхви 15%-ною настоянкою прополісу.